Опубліковано тизер нової гри від розробників Layers of Fear

Bloober Team, розробники Layers of Fear, опублікували тизер-трейлер до свого нового проекту. Це буде гра у жанрі жахів і вона матиме назву Project Méliès.

Попередні проекти цієї студії були далекі від досконалості. Однак і Layers of Fear, i Observer знайшли своїх прихильників. У них поєднувалася сюрреалістичність та терор, які були динамічно вписані в ігровий всесвіт. Останній трейлер підтверджує, що у Bloober Team і досі залишаються ідеї для нових проектів.

Project Méliès анонсували ще у березні цього року. Однак ні деталі сюжету, ні стилістика гри чи навіть основні механіки досі невідомі.

Сюжет цього тизеру надзвичайно простий: головний герой проходить із одного приміщення в інше. В одній із кімнат він помічає чи то привида, чи то вбивцю, чи ще когось. А далі все звично: йому лячно і він починає тікати.

Набагато цікавіше аналізувати стилістику трейлера. Відео зроблене ніби у 1930-х роках, коли кіно тільки почало розвиватися. Звукові ефекти не з самої гри, а накладені на готове відео. Стоп-кадри з титрами, у яких прописуються емоції героя, як у старих німих кінострічках.

Складно навіть уявити чи це просто така оригінальна подача трейлеру, чи ці механіки дійсно будуть вкладені у саму гру. Нам залишається лише чекати подальших подробиць.

Читайте також

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Нілл Блумкамп покаже як він бачить світ Anthem у своїй новій роботі

Conviction: An Anthem Story by Neill Blomkamp

Chernobylite покаже вам такі жахи Зони, яких ви ніколи не бачили у S.T.A.L.K.E.R.

Chernobylite

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Вже встигли пограти в Apex Legends? І як вам?

Apex Legends

Анонс та реліз Apex Legends — королівської битви від Respawn Entertainment

Apex Legends

Приєднуйся до Lviv Game Dev Conference 2019 у березні!

Lviv Game Dev Conference 2019

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Популярне