Опубліковано тизер нової гри від розробників Layers of Fear

Bloober Team, розробники Layers of Fear, опублікували тизер-трейлер до свого нового проекту. Це буде гра у жанрі жахів і вона матиме назву Project Méliès.

Попередні проекти цієї студії були далекі від досконалості. Однак і Layers of Fear, i Observer знайшли своїх прихильників. У них поєднувалася сюрреалістичність та терор, які були динамічно вписані в ігровий всесвіт. Останній трейлер підтверджує, що у Bloober Team і досі залишаються ідеї для нових проектів.

Project Méliès анонсували ще у березні цього року. Однак ні деталі сюжету, ні стилістика гри чи навіть основні механіки досі невідомі.

Сюжет цього тизеру надзвичайно простий: головний герой проходить із одного приміщення в інше. В одній із кімнат він помічає чи то привида, чи то вбивцю, чи ще когось. А далі все звично: йому лячно і він починає тікати.

Набагато цікавіше аналізувати стилістику трейлера. Відео зроблене ніби у 1930-х роках, коли кіно тільки почало розвиватися. Звукові ефекти не з самої гри, а накладені на готове відео. Стоп-кадри з титрами, у яких прописуються емоції героя, як у старих німих кінострічках.

Складно навіть уявити чи це просто така оригінальна подача трейлеру, чи ці механіки дійсно будуть вкладені у саму гру. Нам залишається лише чекати подальших подробиць.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Японця арештували за модифікацію збережень у Pokemon Violet

Pokemon in jail

Koei Tecmo судиться з мобільними розробниками через нахабну серію порушень авторських прав

p.ua.koei tecmo

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Baldur’s Gate 3 визнано найкращою грою BAFTA Games Awards 2024

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.yggdrasil

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws