Ось як працює кастомізація у Star Wars: Squadrons

EA поділилися подробицями кастомізації нової гри у всесвіті “Зоряних воєн”. Нагадуємо, що у Star Wars: Squadrons ви сядете за штурвал бойового зорельота, а необхідні додаткові ресурси для його прокачки отримуватимете у процесі гри.

Покращувати та змінювати можна і сам зореліт, і пілота. Ваш корабель матиме сім частин (винищувачі — шість), які можна модифікувати. Із них — 4 активні і 3 пасивні. Перші — це основне озброєння (лазерні гармати, наприклад), два допоміжних засоби та деталі, які блокують ворожі атаки (як-от глишники ворожих сенсорів тощо). Пасивні частини — двигуни, корпус та щити. Окрім тих, що впливають на характеристики, будуть і косметичні поліпшення. Завдяки ним можна змінити зовнішній вигляд винищувача та облаштувати кабіну. Для пілотів додадуть різноманітний одяг, шоломи та навіть різні голоси.

Ґеймери матимуть можливість створити кілька наборів спорядження під різні ситуації. Усі косметичні зміни будуть видимими у багатокористувацькому режимі, проте ви зможете відключити їх у налаштуваннях.

Гра вийде 2 жовтня на ПК, PS4, Xbox One та підтримуватиме шоломи віртуальної реальності і кроссплей. А передзамовити її можна вже зараз.

Читайте також

Ремастер Mass Effect “помітили” у португальській крамниці

Mass Effect

Прощавай, Origin! Electronic Arts перейменувала свою крамницю

Battlefield 1

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Ремастер Mass Effect анонсують у жовтні

Mass Effect

Electronic Arts перейменовує свої сервіси

EA

Каліфорнія подала до суду на EA

FIFA

У Steam з’явилася сторінка підписки EA Access

Rocket Arena стала тимчасово безкоштовною

Rocket Arena

Популярне