Ось як створювали образ пані Дімітреску із Resident Evil Village

Творці Resident Evil Village поділилися історією створення антагоністки гри пані Дімітреску. Зокрема показали перші концепт-арти, розповіли про її розмір взуття, доньок та становище жінок у грі.

За словами арт-директора гри Томонорі Такано, вони намагалися зробити персонажів нової RE більш неординарними, ніж у минулій частині. Ще на етапах планування команда обговорювала багато незвичайних ідей і врешті-решт дійшла до чотирьох вампіриць.

Створювати персонажа Алціни Дімітреску почали ще на ранніх етапах розробки, щойно визначивши місце перебігу подій. За основу взяли модель Мії з Resident Evil 7, але збільшили її у розмірах. Ось так виглядав один із перших концепт-артів із Дімітреску:

Для одягу жінки розробники надихалися 1960-ми, а також гардеробом акторки Одрі Гепберн та персонажів “Родини Адамсів”. Томонорі Такано також відкрив інформацію про розмір взуття Дімітреску, який склав 44 сантиметри. Її взуття спроектували на основі реального, відсканувавши його та збільшивши.

Capcom також нагадали, що пані Дімітреску — не єдина мешканка замку. Там також живуть три її доньки: найстарша і наймудріша Бела, садистка Кассандра та наймолодша і божевільна Даніела. Ця сім’я, за словами розробників, створює контраст для родини Ітана, який має дитину і дружину. Ігротворці також вирішили підкреслити панівне становище жінок у цьому замку — довкола нього ви побачите трупи лише чоловіків. Спочатку будівлю навіть планували заселити сотнею голих відьом, але від цієї ідеї відмовилися.

Нагадаємо, Resident Evil Village побачить світ 7 травня на ПК, PS4, PS5 та Xbox Series. Для власників комп’ютерів розробники вже оголосили системні вимоги.

Читайте також

Monster Hunter Stories 2 продалася накладом у мільйон копій

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Denuvo тепер майже не впливає на FPS у Resident Evil Village

Resident Evil Village

Resident Evil Re:Verse перенесли на 2022 рік

resident evil

Таки не міф: без Denuvo Resident Evil Village працює в 4 рази краще

Capcom поділилися планом розвитку Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Анонсовано перше сюжетне доповнення для Resident Evil Village

Resident Evil Village

Продюсер Resident Evil Village покинув Capcom

Парк запліснявілих розваг. Огляд Resident Evil Village

Residen Evil Village

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: