Ось як у The Medium працюватиме система двох світів

Ключова особливість жахастика The Medium від студії Bloober Team — це два світи, де перебуває головна героїня, комуністична Польща і пекельне потойбіччя. Довгий час розробники усе подавали все так, наче перемикатися між ними можна буде одночасно (тому розробники й раділи появі SSD). Та ось нам нарешті детально розповіли й показали, як працюватиме ця функція у грі.

Виявляється, що в основному ми будемо грати або в реальному світі, або в потойбічному — і це визначатиметься винятково сюжетом. Причому в кожному зі світів головна героїня матиме унікальні вміння, які не працюватимуть в іншому. При їх вмілому застосуванні, можна буде допомагати собі у іншому вимірі.

Але все ж будуть і моменти, коли на екрані показуватимуть одразу два світи. Розробники запевняють, що потужності консолей наступного покоління достатньо, аби рендерити їх одночасно. В певних сюжетних моментах один світ може займати більшу частину екрану, ніж інший.

Нагадуємо, що The Medium побачить світ вже 10 грудня на ПК та  Xbox Series X. Того ж дня гра з’явиться у сервісі Game Pass від Microsoft.

Читайте також

Кіберпанк уже тут: DualSense матиме незвичні функції в Observer

Observer

The Medium перенесли на наступний рік

The Medium

Observer: System Redux поповнить стартову лінійку PS5 і Xbox

Observer

Розробники Observer порівняли графіку перевидання з оригіналом

Observer

Комуністична Польща чи Пекло: творці The Medium показали миттєві стрибки між світами

Презентація Microsoft, цікаве у Apex Legends та коротко про Destiny 2 — PlayNews

Assassin's Creed Valhalla

Горор Layers of Fear отримає кіноадаптацію

layers of fear

Observer (довший та красивіший) вийде на консолях наступного покоління

observer