Ось як у The Medium працюватиме система двох світів

Ключова особливість жахастика The Medium від студії Bloober Team — це два світи, де перебуває головна героїня, комуністична Польща і пекельне потойбіччя. Довгий час розробники усе подавали все так, наче перемикатися між ними можна буде одночасно (тому розробники й раділи появі SSD). Та ось нам нарешті детально розповіли й показали, як працюватиме ця функція у грі.

Виявляється, що в основному ми будемо грати або в реальному світі, або в потойбічному — і це визначатиметься винятково сюжетом. Причому в кожному зі світів головна героїня матиме унікальні вміння, які не працюватимуть в іншому. При їх вмілому застосуванні, можна буде допомагати собі у іншому вимірі.

Але все ж будуть і моменти, коли на екрані показуватимуть одразу два світи. Розробники запевняють, що потужності консолей наступного покоління достатньо, аби рендерити їх одночасно. В певних сюжетних моментах один світ може займати більшу частину екрану, ніж інший.

Нагадуємо, що The Medium побачить світ вже 10 грудня на ПК та  Xbox Series X. Того ж дня гра з’явиться у сервісі Game Pass від Microsoft.

Читайте також

2 світи в одній грі: Medium | Огляд гри від Nikattica

Nikattica

Нову Silent Hill розробляють творці The Medium та Observer

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

The Medium перестане бути ексклюзивом Microsoft і вийде на PS5

Observer: System Redux у липні вийде на PS4 та Xbox One

observer

Потойбіччя в іграх: Little Nightmares 2, The Medium, Doom.. (Падон)

ПК-версія The Medium отримала першу знижку

Layers of Fear прямує до PlayStation VR

Layers of Fear

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: