Ось як у The Medium працюватиме система двох світів

Ключова особливість жахастика The Medium від студії Bloober Team — це два світи, де перебуває головна героїня, комуністична Польща і пекельне потойбіччя. Довгий час розробники усе подавали все так, наче перемикатися між ними можна буде одночасно (тому розробники й раділи появі SSD). Та ось нам нарешті детально розповіли й показали, як працюватиме ця функція у грі.

Виявляється, що в основному ми будемо грати або в реальному світі, або в потойбічному — і це визначатиметься винятково сюжетом. Причому в кожному зі світів головна героїня матиме унікальні вміння, які не працюватимуть в іншому. При їх вмілому застосуванні, можна буде допомагати собі у іншому вимірі.

Але все ж будуть і моменти, коли на екрані показуватимуть одразу два світи. Розробники запевняють, що потужності консолей наступного покоління достатньо, аби рендерити їх одночасно. В певних сюжетних моментах один світ може займати більшу частину екрану, ніж інший.

Нагадуємо, що The Medium побачить світ вже 10 грудня на ПК та  Xbox Series X. Того ж дня гра з’явиться у сервісі Game Pass від Microsoft.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

Layers of Fear отримає безкоштовне сюжетне доповнення

Layers of Fear

У четвер KONAMI нарешті покаже нові Silent Hill

Silent Hill

2 світи в одній грі: Medium | Огляд гри від Nikattica

Nikattica

Нову Silent Hill розробляють творці The Medium та Observer

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

The Medium перестане бути ексклюзивом Microsoft і вийде на PS5

Observer: System Redux у липні вийде на PS4 та Xbox One

observer