Останні матчі DPC сезону. Огляд ігрового дня

Традиційно ігровий день розпочнемо з огляду матчів, які відбулись в південноамериканському регіоні. В першій зустрічі Hokori здобули надзвичайно важливу перемогу в боротьбі за право залишитись в першому дивізіоні, обігравши з рахунком 2-0 по мапам колектив Infamous. Другий матч дня між APU King of Kings та SG esports тривав усі три мапи. Після поразки на першій мапі APU King of Kings впевнено забрали дві наступні до свого активу, здобувши перемогу 2-1.

У північноамериканському регіоні 4 Zoomers з рахунком 2-0 обіграли Wildcard Gaming.

У регіоні Південно-Східної Азії BOOM Esports впевнено обіграли Execration 2-0, та з показником 6-1 по перемогах та поразках посіли перше місце в регіоні.
Друга зустріч між Fnatic та Т1 тривала три напружені мапи, в яких сильнішими все ж виявились гравці Fnatic. Після цього результату одразу в трьох колективів за підсумками усіх зіграних матчів показник перемог та поразок склав 5-2. Fnatic, T1 та Team SMG розіграють між собою 2-ге, 3-тє та 4-те місце в переграваннях.

Заключний матч пройшов регіоні Західної Європи. Tundra Esports переграли колектив OG. Перша мапа від початку до завершення пройшла під диктовку гравців із Tundra Esports, в другій мапі початкова домінація від OG із Huskar не принесла своїх плодів, Tundra Esports переломила хід гри та завершила мапу і серію загалом на свою користь 2-0.

За підсумком усіх зіграних матчів в дивізіоні перше та друге місця посіли Team Liquid та Team Tickles відповідно. Покидають перший дивізіон Coolguys (8-ме місце) та Alliance (7-ме місце). Інші чотири колективи (Nigma Galaxy, OG, Team Secret, Tundra Esports) завершили виступ із однаковим показником 4-3 по перемогах та поразках, і розіграють місця з 3-го по 6-те в переграваннях, які відбудуться згодом.

Читайте також

Дивіться фінали PGL Major Antwerp 2022 та ESL Stockholm Dota Major 2022 українською

dota2 stockholmmajor

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Valve, де покарання? Російський гравець намалював Z в офіційному матчі ліги DPC

axe dota

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: