Останній матч NAVI та несподіванки в Китаї. Огляд ігрового дня DPC

Черговий ігровий день DPC сезону розпочався матчами в північноамериканському регіоні, результати яких визначили першу команду, яка покине перший дивізіон. В очній зустрічі між simply TOOBASED та Black N Yellow впевнено перемогла simply TOOBASED з рахунком 2-0 й відправила колектив Black N Yellow до другого дивізіону.
В іншому матчі регіону 4 Zoomers легко впоралися з колективом Arkosh Gaming — теж 2-0. Заключний матч сезону для Arkosh Gaming проти Team Undying визначить їх подальшу долю в регіоні (спойлер: Arkosh Gaming програє та вилетить до другого дивізіону).


В китайському регіоні було зіграно три матчі. Перша зустріч між Invictus Gaming та LBZS принесла досить несподіваний результат. LBZS вдалось взяти гору над фаворитом зустрічі на кожній з двох мап. Ця поразка для Invictus Gaming ставить під питанням участь колективу у першому дивізіоні на наступний сезон, адже два матчі, що залишились, будуть проти PSG.LGD та Team Aster, які наразі займають перші два місця в регіоні.

Другий матч між EHOME та Vici Gaming пройшов у безкомпромісний боротьбі та тривав усі три мапи, сильнішими за результатами яких виявились гравці колективу EHOME. Перемога 2-1.

У третьому матчі дня між PSG.LGD та Royal Never Give Up глядачі побачили дві протилежні за розвитком подій мапи. Якщо в першій PSG.LGD, маючи кращий драфт, впевнено та швидко розібрались із суперником, то на другій мапі ініціатива була повністю за колективом Royal Never Give Up… та все ж таки довести гру до перемоги їм не вдалося. Мапа тривала понад 80 хвилин, де неординарні рішення та вибір артефактів допомогли гравцям PSG.LGD записати мапу в свій актив. 2-0 за PSG.LGD.


У східноєвропейському регіоні пройшли зустрічі лідерів ліги. Перший матч між Team Spirit та HellRaisers завершився із рахунком 2-0 на користь Team Spirit. На першій мапі невдалий драфт героїв не дозволив гравцям HellRaisers на рівних боротись із суперником, тож після всього 22 хвилин гри їм довелось визнати свою поразку. Другу ж мапу HellRaisers розпочали значно краще за суперника, та вже на 24-ій хвилині лідирували із перевагою більше ніж 8000 золота. Що робити з такою перевагою і як довести гру до перемоги, команда вочевидь не знала. Team Spirit краще провели залишок гри, припустилися мінімуму помилок і з рахунком 29-16 завершили мапу (і матч загалом) на свою користь.

Другий матч в регіоні між Natus Vincere та Virtus.pro обіцяв цікаву боротьбу рівних суперників. Насправді все вийшло трохи інакше. На першій мапі NAVI захопили ініціативу і тільки помилки при заході на базу суперника не дозволили довести гру до перемоги. Друга мапа пройшла повністю під диктовку Virtus.pro, та вже на 26-ій хвилині NAVI визнали поразку. Це була остання гра колективу Natus Vincere в регулярному сезоні. З результатом 3-4 по перемогах та поразках NAVI займають 5-те місце в регіоні та все ж залишаються в першому дивізіоні.

Читайте також

FaZe перемогли NAVI у фіналі турніру PGL Major Antwerp 2022 з CS:GO

PGL Major Antwerp 2022

Дивіться фінали PGL Major Antwerp 2022 та ESL Stockholm Dota Major 2022 українською

dota2 stockholmmajor

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Valve, де покарання? Російський гравець намалював Z в офіційному матчі ліги DPC

axe dota

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: