Останній матч NAVI та несподіванки в Китаї. Огляд ігрового дня DPC

Черговий ігровий день DPC сезону розпочався матчами в північноамериканському регіоні, результати яких визначили першу команду, яка покине перший дивізіон. В очній зустрічі між simply TOOBASED та Black N Yellow впевнено перемогла simply TOOBASED з рахунком 2-0 й відправила колектив Black N Yellow до другого дивізіону.
В іншому матчі регіону 4 Zoomers легко впоралися з колективом Arkosh Gaming — теж 2-0. Заключний матч сезону для Arkosh Gaming проти Team Undying визначить їх подальшу долю в регіоні (спойлер: Arkosh Gaming програє та вилетить до другого дивізіону).


В китайському регіоні було зіграно три матчі. Перша зустріч між Invictus Gaming та LBZS принесла досить несподіваний результат. LBZS вдалось взяти гору над фаворитом зустрічі на кожній з двох мап. Ця поразка для Invictus Gaming ставить під питанням участь колективу у першому дивізіоні на наступний сезон, адже два матчі, що залишились, будуть проти PSG.LGD та Team Aster, які наразі займають перші два місця в регіоні.

Другий матч між EHOME та Vici Gaming пройшов у безкомпромісний боротьбі та тривав усі три мапи, сильнішими за результатами яких виявились гравці колективу EHOME. Перемога 2-1.

У третьому матчі дня між PSG.LGD та Royal Never Give Up глядачі побачили дві протилежні за розвитком подій мапи. Якщо в першій PSG.LGD, маючи кращий драфт, впевнено та швидко розібрались із суперником, то на другій мапі ініціатива була повністю за колективом Royal Never Give Up… та все ж таки довести гру до перемоги їм не вдалося. Мапа тривала понад 80 хвилин, де неординарні рішення та вибір артефактів допомогли гравцям PSG.LGD записати мапу в свій актив. 2-0 за PSG.LGD.


У східноєвропейському регіоні пройшли зустрічі лідерів ліги. Перший матч між Team Spirit та HellRaisers завершився із рахунком 2-0 на користь Team Spirit. На першій мапі невдалий драфт героїв не дозволив гравцям HellRaisers на рівних боротись із суперником, тож після всього 22 хвилин гри їм довелось визнати свою поразку. Другу ж мапу HellRaisers розпочали значно краще за суперника, та вже на 24-ій хвилині лідирували із перевагою більше ніж 8000 золота. Що робити з такою перевагою і як довести гру до перемоги, команда вочевидь не знала. Team Spirit краще провели залишок гри, припустилися мінімуму помилок і з рахунком 29-16 завершили мапу (і матч загалом) на свою користь.

Другий матч в регіоні між Natus Vincere та Virtus.pro обіцяв цікаву боротьбу рівних суперників. Насправді все вийшло трохи інакше. На першій мапі NAVI захопили ініціативу і тільки помилки при заході на базу суперника не дозволили довести гру до перемоги. Друга мапа пройшла повністю під диктовку Virtus.pro, та вже на 26-ій хвилині NAVI визнали поразку. Це була остання гра колективу Natus Vincere в регулярному сезоні. З результатом 3-4 по перемогах та поразках NAVI займають 5-те місце в регіоні та все ж залишаються в першому дивізіоні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Віктор sdy Оруджев покинув команду Monte

p.ua.Віктор Оруджев

S1mple повертається в Counter-Strike 2 — але не в NAVI

s1mple

S1mple: «Я би ніколи не перейшов у Cloud9, коли там є 4 російські гравці»

s1mple wins best csgo player of the decade award

Valve розсилає подарунки в Dota 2, які банять акаунти гравців

axe dota

S1mple (тимчасово?) пішов з NaVi

s1mple

Київська CyberZone знову відкрита за підтримки Legion від Lenovo

cyberzone powered by legion 1

Valve вбиває The International?

the internatilonal 2023

NAVI оштрафували на Valorant Champions за вживання заборонених речовин

ange1 valorant

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: