Останній шанс передзамовити манхву «Паросток»

Місяць тому видавництво «Видавництво» запустило передзамовлення на манхву «Паросток», але через війну, підняття цін на папір та падіння курсу, видавництву довелось перейти на систему «print on demand», тобто примірників повинні були надрукувати стільки скільки буде передзамовлень. 

Сьогодні «Видавництво» повідомило, що вже надрукували 150 примірників, і завтра вони почнуть свою подорож до власників. Якщо вас цікавить ця манхва, то у вас є останній шанс її передзамовити, адже на сайті видавництва залишилось ще 11 примірників.

Манхва оповідає реальну історію корейської «жінки для втіх» Ок-Сон Лі, яку забрали в сексуальне рабство для потреб японської імперської армії під час Другої світової війни

Починаючи з дитинства Лі, «Паросток» описує перебіг війни з точки зору дитини-жертви, детально описуючи, як одна людина пережила японську окупацію та страждання, яких японські війська завдали корейському населенню.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Спробуй сховатися від ксеноморфа. «Немезида» доступна до попереднього замовлення!

Немезида

Встигніть передзамовити «Маленьке містечко» та «Маленьку факторію». Відкриття нових жанрів для юних прихильників настілок

iello

«Виноробство» незабаром повернеться. А разом з ним вийде ще й доповнення «Тоскана»!

Виноробство

Комікс «Ласун. Книга1» нарешті вийде українською!

Ласун

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

Відкрито передзамовлення на комікс «Людина-Павук. Війна у місті»

Spider-Man

Відкрито передзамовлення одразу на три книги за франшизами Warhammer 40.000 та World of Warcraft

World of Warcraft

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: