Отримайте 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP безкоштовно та назавжди

В Epic Games Store розпочалась нова щотижнева роздача ігор. Починаючи від сьогодні та до шостої вечора наступного четверга в магазині можна цілком безкоштовно та назавжди отримати наступні три гри: 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

20XX — це екшн-платформер розроблений інді-студією Batterystaple Games. Стрибайте, стріляйте та пробивайте собі шлях крізь різноманітні рівні, отримуючи нові сили аби перемагати босів. А щоб було ще веселіше, це можна робити з друзями!

Barony — це роуґ-лайк РПГ від першої особи, де вам належить збирати таємничі предмета, обходити брутальні пастки та боротися з підступними монстрами. Ви можете блукати підземеллями як один так і в ко-опі.

Остання гра на наступний тиждень це Superbrothers: Sword & Sworcery EP, пригодницька інді-гра де вам належить взяти на себе роль мандрівної войовниці з народу скіфів. Подорожуйте міфічним маленьким царством, викликайте метушню та ведіть бої з допомогою меча аби розгадати містичні музичні таємниці.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games Store безкоштовно роздає аж три гри

Sony інвестували 200 мільйонів в Epic Games

Рімейк The Last of Us, Хідео + Microsoft, збитки EGS — #PlayNews

Kojima Productions + Xbox

Наступного тижня у EGS роздаватимуть трилогію Deponia та ще дві гри

Deponia

Отримайте 3 out of 10: Season Two безкоштовно та назавжди

Отримайте Tales of the Neon Sea безкоштовно та назавжди

Отримайте Creature in the Well безкоштовно і назавжди!

В Epic Games Store з’явиться аналог Discord

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: