Отримайте 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP безкоштовно та назавжди

В Epic Games Store розпочалась нова щотижнева роздача ігор. Починаючи від сьогодні та до шостої вечора наступного четверга в магазині можна цілком безкоштовно та назавжди отримати наступні три гри: 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

20XX — це екшн-платформер розроблений інді-студією Batterystaple Games. Стрибайте, стріляйте та пробивайте собі шлях крізь різноманітні рівні, отримуючи нові сили аби перемагати босів. А щоб було ще веселіше, це можна робити з друзями!

Barony — це роуґ-лайк РПГ від першої особи, де вам належить збирати таємничі предмета, обходити брутальні пастки та боротися з підступними монстрами. Ви можете блукати підземеллями як один так і в ко-опі.

Остання гра на наступний тиждень це Superbrothers: Sword & Sworcery EP, пригодницька інді-гра де вам належить взяти на себе роль мандрівної войовниці з народу скіфів. Подорожуйте міфічним маленьким царством, викликайте метушню та ведіть бої з допомогою меча аби розгадати містичні музичні таємниці.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі