Отримайте 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP безкоштовно та назавжди

В Epic Games Store розпочалась нова щотижнева роздача ігор. Починаючи від сьогодні та до шостої вечора наступного четверга в магазині можна цілком безкоштовно та назавжди отримати наступні три гри: 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

20XX — це екшн-платформер розроблений інді-студією Batterystaple Games. Стрибайте, стріляйте та пробивайте собі шлях крізь різноманітні рівні, отримуючи нові сили аби перемагати босів. А щоб було ще веселіше, це можна робити з друзями!

Barony — це роуґ-лайк РПГ від першої особи, де вам належить збирати таємничі предмета, обходити брутальні пастки та боротися з підступними монстрами. Ви можете блукати підземеллями як один так і в ко-опі.

Остання гра на наступний тиждень це Superbrothers: Sword & Sworcery EP, пригодницька інді-гра де вам належить взяти на себе роль мандрівної войовниці з народу скіфів. Подорожуйте міфічним маленьким царством, викликайте метушню та ведіть бої з допомогою меча аби розгадати містичні музичні таємниці.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Wilmot’s Warehouse та 3 out of 10 безкоштовно та назавжди

До Epic Games Store додали підтримку модифікацій

MechWarrior 5: Mercenaries

Achievement unlocked: у EGS з’явилась система досягнень

Epic Games Store

В Epic Games Store розпочався літній розпродаж!

Отримайте Next Up Hero та Tacoma безкоштовно та назавжди

Rocket League у серпні стане безкоштовною

Epic Games Store офіційно інтегрували в GOG Galaxy 2.0

GOG Galaxy 2.0

Отримайте Torchlight 2 безкоштовно та назавжди

Популярне