Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Epic Games і не думають зупинятися з роздачами ігор і цього тижня віддають цілком безкоштовно та назавжди ще дві. Цього разу це ABZU та Rising Storm 2: Vietnam. Отримати ігри можна протягом наступного тижня — до 18:00 наступного четверга.

Першою безкоштовною грою на цей тиждень стала ABZU. Розроблена студією Giant Squid в 2016 році, гра перенесе вас у неймовірно захопливу підводну пригоду та дасть можливість досліджувати мальовничий підводний світ довкола вас.

Другою грою стала Rising Storm 2: Vietnam. Розроблена студіями Antimatter Games та Tripwire Interactive, гра є тактичним екшн шутером, події якого відбуваються під час В’єтнамської війни. У Rising Storm 2 є й багатокористувацький режим на 64 людей, у которому вам дають вибір серед 6 армій та більш ніж 20 карт.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ABZU та Rising Storm 2: Vietnam, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Тепер Fortnite займає втричі менше місця

Fortnite

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Популярне