Отримайте Anodyne 2, A Short Hike та Mutazione безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store продовжує ощасливлювати користувачів роздачами ігор. Цей тиждень видався особливо щедрим, адже EGS безкоштовно та назавжди віддає одразу три гри: Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike та Mutazione.

Anodyne 2: Return to Dust   16-ти бітна RPG, де на гравців чекає великий відкритий світ наповнений дивними людьми, небезпечними ворогами та цікавими таємницями.

Подорожуйте та підкорюйте гори у A Short Hike. Слідуйте стежкам або ж відступіть від них та досліджуйте різноманітні локації зустрчаючи інших подорожуєчих на своєму шляху до вершини гори.

Mutazione — це пригодницька «мобільна опера» де гравці візьмуть на себе роль 15-ти річної дівчинки Кай, яка доглядає за своїм дідусем у секретній та дивній спільноті мутантів.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike та Mutazione, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games Store роздає Hell is other demons та Overcooked! 2

Epic Games Store роздає Control

Epic Games Store роздає Frostpunk

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

Epic Games Store роздає Among Us

Watch Dogs: Legion та Immortals Fenyx Rising за 150 гривень. Що придбати на розпродажі у EGS?

Epic Mega Sale

Epic Games Store безкоштовно роздає NBA 2K21

Відкритий бета-тест Chivalry II розпочнеться 27 травня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: