Отримайте Anodyne 2, A Short Hike та Mutazione безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store продовжує ощасливлювати користувачів роздачами ігор. Цей тиждень видався особливо щедрим, адже EGS безкоштовно та назавжди віддає одразу три гри: Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike та Mutazione.

Anodyne 2: Return to Dust   16-ти бітна RPG, де на гравців чекає великий відкритий світ наповнений дивними людьми, небезпечними ворогами та цікавими таємницями.

Подорожуйте та підкорюйте гори у A Short Hike. Слідуйте стежкам або ж відступіть від них та досліджуйте різноманітні локації зустрчаючи інших подорожуєчих на своєму шляху до вершини гори.

Mutazione — це пригодницька «мобільна опера» де гравці візьмуть на себе роль 15-ти річної дівчинки Кай, яка доглядає за своїм дідусем у секретній та дивній спільноті мутантів.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike та Mutazione, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Популярне