Отримайте Carcassonne та Ticket to Ride безкоштовно!

Щотижневі роздачі ігр у Epic Games Store продовжуються. Від сьогодні і до 13-го лютого у магазині можна цілком безкоштовно взяти дві гри – Carcassonne та Ticket to Ride

Carcassonne – це офіційна адаптація відомої однойменної настільної гри, де вам треба захоплювати території на ігровій карті. Збираються землі шляхом розміщення на них фішок своїх підданих. Крім того, судячи з того, де ви поставите фішку, вона стає лицарем, селянином, монахом або розбійником. Перемагає гравець, який набрав найбільше баллів, тобто захопив найбільше земель.

Ticket to Ride – ще одна адаптація успішної настільної гри у якій вам належить виконувати завдання подорожуючи поїздом. Суть гри полягає в тому, аби набрати якомога більше балів, поєднуючи міста один з одним. 

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Carcassonne та Ticket to Ride, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Популярне