Отримайте Carcassonne та Ticket to Ride безкоштовно!

Щотижневі роздачі ігр у Epic Games Store продовжуються. Від сьогодні і до 13-го лютого у магазині можна цілком безкоштовно взяти дві гри – Carcassonne та Ticket to Ride

Carcassonne – це офіційна адаптація відомої однойменної настільної гри, де вам треба захоплювати території на ігровій карті. Збираються землі шляхом розміщення на них фішок своїх підданих. Крім того, судячи з того, де ви поставите фішку, вона стає лицарем, селянином, монахом або розбійником. Перемагає гравець, який набрав найбільше баллів, тобто захопив найбільше земель.

Ticket to Ride – ще одна адаптація успішної настільної гри у якій вам належить виконувати завдання подорожуючи поїздом. Суть гри полягає в тому, аби набрати якомога більше балів, поєднуючи міста один з одним. 

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Carcassonne та Ticket to Ride, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games Store роздає Hell is other demons та Overcooked! 2

Epic Games Store роздає Control

Epic Games Store роздає Frostpunk

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

Epic Games Store роздає Among Us

Watch Dogs: Legion та Immortals Fenyx Rising за 150 гривень. Що придбати на розпродажі у EGS?

Epic Mega Sale

Epic Games Store безкоштовно роздає NBA 2K21

Відкритий бета-тест Chivalry II розпочнеться 27 травня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: