Отримайте Carcassonne та Ticket to Ride безкоштовно!

Щотижневі роздачі ігр у Epic Games Store продовжуються. Від сьогодні і до 13-го лютого у магазині можна цілком безкоштовно взяти дві гри – Carcassonne та Ticket to Ride

Carcassonne – це офіційна адаптація відомої однойменної настільної гри, де вам треба захоплювати території на ігровій карті. Збираються землі шляхом розміщення на них фішок своїх підданих. Крім того, судячи з того, де ви поставите фішку, вона стає лицарем, селянином, монахом або розбійником. Перемагає гравець, який набрав найбільше баллів, тобто захопив найбільше земель.

Ticket to Ride – ще одна адаптація успішної настільної гри у якій вам належить виконувати завдання подорожуючи поїздом. Суть гри полягає в тому, аби набрати якомога більше балів, поєднуючи міста один з одним. 

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Carcassonne та Ticket to Ride, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Отримайте екшн-RPG Soulstice та симулятор Model Builder безкоштовно

soulstice

В EGS почалася роздача двох якісних інді-головоломок: Out of Lineі і The Forest Quartet

Out of Line

Карткову RPG Spelldrifter можна отримати цілком безкоштовно

spelldrifter

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot

Отримайте платформер Cave Story+ цілком безкоштовно

Стратегію Homeworld: Deserts of Kharak можна отримати цілком безкоштовно

homeworld

EGS підвищує ставки у боротьбі за ексклюзиви з новою програмою Epic First Run

Epic Games

Платформер-головоломку Dodo Peak можна отримати цілком безкоштовно

dodo peak

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: