Отримайте Carcassonne та Ticket to Ride безкоштовно!

Щотижневі роздачі ігр у Epic Games Store продовжуються. Від сьогодні і до 13-го лютого у магазині можна цілком безкоштовно взяти дві гри – Carcassonne та Ticket to Ride

Carcassonne – це офіційна адаптація відомої однойменної настільної гри, де вам треба захоплювати території на ігровій карті. Збираються землі шляхом розміщення на них фішок своїх підданих. Крім того, судячи з того, де ви поставите фішку, вона стає лицарем, селянином, монахом або розбійником. Перемагає гравець, який набрав найбільше баллів, тобто захопив найбільше земель.

Ticket to Ride – ще одна адаптація успішної настільної гри у якій вам належить виконувати завдання подорожуючи поїздом. Суть гри полягає в тому, аби набрати якомога більше балів, поєднуючи міста один з одним. 

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Carcassonne та Ticket to Ride, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Galactic Civilizations III безкоштовно та назавжди

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Забирайте Crying Suns безкоштовно і назавжди у EGS

Crying Suns

Новий офіс Epic Games матиме площу 50 футбольних полів

У EGS безкоштовно роздають Jurassic World: Evolution

У EGS безкоштовно роздають Torchlight II

У EGS безкоштовно роздають Solitairica

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: