Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Напередодні Гелловіну Epic Games Store вирішили підібрати для вас трішки, а можливо дуже моторошні ігри. У новій роздачі, яка триватиме до 18:00 наступного четверга, можна цілком безкоштовно та назавжди отримати Costume Quest 2 та Layers of Fear 2.

Costume Quest 2 — це розроблена студією Double Fine покрокова пригодницька гра. Гравцям належить вивчати моторошні пейзажі, одягати чарівні костюми та збирати артефакти аби подолати помішаних на гігієні лиходіїв.

Layers of Fear 2 — це психологічний горрор від студії Bloober Team SA. Тут гравці візьмуть на себе роль голлівудського актора, який прислуховується до заклику загадкового режисера взяти на себе головну роль у фільмі, зйомки якого проходять на борту океанського лайнера.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Fornite на PS5 та Xbox Series X отримає суттєві покращення

Fortnite

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Премію “Еммі” за технічні досягнення здобув… Unreal Engine

Еммі

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди