Отримайте Crashlands та Amnesia: The Dark Descent безкоштовно та назавжди

Цього тижня Epic Games Store роздає ще дві гри. Цілком безкоштовно та назавжди починаючи від сьогодні і до 7 травня можна забрати Amnesia: The Dark Descent та Crashlands. Проте не забувайте, що тепер, аби забрати безкоштовні ігри у Epic Games Store на аккаунті повинна бути ввімкнена подвійна аутентифікація.

Amnesia: The Dark Descent це, без сумнівів, легендарний горрор, що вийшов у 2010 році та встиг налякати чимало людей. У цій грі вам доведеться блукати темним Бренненбургзьким замком, розгадуючи таємниці та намагаючись вижити.

Ще однією безкоштовною грою є Crashlands. У цій грі вам доведеться взяти на себе роль Флюкса Дабеса, галактичного листоноші. Під час доставки однієї з посилок ваш корабель зруйнували і ви потрапили на таємничу планету, де вам і доведеться виживати змагаючись з монстрами, збираючи ресурси та виконуючи різноманітні завдання.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Amnesia: The Dark Descent та Crashlands, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Критики задоволені новим горрором Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Творці Amnesia оприлюднили вихідний код ігор серії

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Популярне