Отримайте Dishonored – Difinitive Edition та Eximius: Seize the Frontline цілком безкоштовно

Сьогодні Epic Games Store проводить останню роздачу у 2022 році, у якій ви можете цілком безкоштовно та назавжди отримати Dishonored – Definitive Edition та Eximius: Seize the Frontline. Роздача триватиме до 18:00 5 січня.

Не забувайте використовувати наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Також ви можете використовувати його для будь-яких інших покупок в Epic Games Store та Fortnite. Вам не важко, нам — приємно!

Dishonored — це захоплюючий екшн від першої особи, у якому гравець бере на себе роль надприродного вбивці, яким керує помста. Творчо знищуйте свої цілі, комбінуючи надприродні здібності, зброю та незвичайні гаджети, які є у вашому розпорядженні. Переслідуйте своїх ворогів під покровом темряви або безжально атакуйте їх у лоб зі зброєю на руках. Результат кожної місії залежить від ваших рішень. А Definite Edition крім основної гри також містить доповнення Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches та Void Walker’s Arsenal.

Eximius: Seize the Frontline — це гібрид FPS/RTS, у якому ігролад зосереджений на боях у загонах. У грі є напружений багатокористувацький режим 5 на 5, де кожна команда складається з 4 офіцерів загону та одного командира. Як командир, гравців повинні створювати свою базу, навчати армію та викликати засоби підтримки, щоб допомогти своїм союзникам на землі завоювати територію. За офіцера гравцям ж належдить вести свій загін у бій і розгромити ворогів за допомогою спритної тактики або грубої сили. Захоплюйте ресурси для своєї команди, покращуйте зброю та екіпіруйте потужні бойові костюми.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Творець Bioshock обіцяє, що кожне проходження Judas буде унікальним

judas

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Invincible Presents: Atom Eve та Call of the Wild: The Angler

Invincible Presents: Atom Eve

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

DISHONORED – ВІД УСПІХУ ДО ПРОВАЛУ | Чому померла ця серія? (Я – Тадаші)

дізонеред

FlatOut: Ultimate Carnage несподівано отримала патч із підтримкою Steam Deck

FlatOut: Ultimate Carnage - Collector's Edition

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Astro Duel 2

Astro Duel 2

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Aerial_Knight’s Never Yield

Aerial_Knight's Never Yield