Отримайте Dishonored – Difinitive Edition та Eximius: Seize the Frontline цілком безкоштовно

Сьогодні Epic Games Store проводить останню роздачу у 2022 році, у якій ви можете цілком безкоштовно та назавжди отримати Dishonored – Definitive Edition та Eximius: Seize the Frontline. Роздача триватиме до 18:00 5 січня.

Не забувайте використовувати наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Також ви можете використовувати його для будь-яких інших покупок в Epic Games Store та Fortnite. Вам не важко, нам — приємно!

Dishonored — це захоплюючий екшн від першої особи, у якому гравець бере на себе роль надприродного вбивці, яким керує помста. Творчо знищуйте свої цілі, комбінуючи надприродні здібності, зброю та незвичайні гаджети, які є у вашому розпорядженні. Переслідуйте своїх ворогів під покровом темряви або безжально атакуйте їх у лоб зі зброєю на руках. Результат кожної місії залежить від ваших рішень. А Definite Edition крім основної гри також містить доповнення Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches та Void Walker’s Arsenal.

Eximius: Seize the Frontline — це гібрид FPS/RTS, у якому ігролад зосереджений на боях у загонах. У грі є напружений багатокористувацький режим 5 на 5, де кожна команда складається з 4 офіцерів загону та одного командира. Як командир, гравців повинні створювати свою базу, навчати армію та викликати засоби підтримки, щоб допомогти своїм союзникам на землі завоювати територію. За офіцера гравцям ж належдить вести свій загін у бій і розгромити ворогів за допомогою спритної тактики або грубої сили. Захоплюйте ресурси для своєї команди, покращуйте зброю та екіпіруйте потужні бойові костюми.

Читайте також

Покрокову стратегію Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War безкоштовно роздають в Epic Games Store

warhammer 40,000 gladius relics of war

Epic Games Store росте як на дріжджах і викочує інструменти для саморозміщення

Epic Games Store

Отримайте пригодницьку головоломку Call of the Sea безкоштовно

epic games store

Отримайте симулятор промислової імперії Rise of Industry безкоштовно

rise of industry

Отримайте симулятор оператора дрона Duskers безкоштовно

duskers

Отримайте стелс-екшн Dishonored: Death of the Outsider та симулятор City of Gangsters безкоштовно

dishonored death of the outsider

Свинар проти кілерів: отримайте безкоштовно трилер Adios

adios

Отримайте Epistory – Typing Chronicles безкоштовно

epistory

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: