Отримайте Drawful 2, Gone Home та Hob безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store з тижня в тиждень тішить гравців безкоштовними іграми і ось магазин роздає безкоштовно та назавжди ще три гри: Drawful 2, Gone Home та Hob. Забрати ігри можна до 9 квітня.

Drawful 2 це гра у якій одному гравцю необхідно жахливо малювати жахливі речі, наприклад: смерть від трамбона, пакет начос, тощо, а іншим — спробувати відгадати, що ж таке зоображено на цих шедеврах.

Історія Gone Home переносить вас у 1995 рік. Ви повертаєтесь додому після того, як рік були закордоном, однак вдома вас чекає не сім’я, а таємниця, яку вам треба розгадати досліджуючи різні кутки домівки.

Остання гра на цей тиждень це Hob, яскравий та мальовничий пригодницький екшн, який перенеса вас у приголомшливий та жорстокий світ безладу. Вам належить розгадувати таємниці та досліджувати планету наповнену небезпекою.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Drawful 2, Gone Home та Hob, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

Hitman III буде тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store

Hitman III, Hitman 3

Популярне