Отримайте Drawful 2, Gone Home та Hob безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store з тижня в тиждень тішить гравців безкоштовними іграми і ось магазин роздає безкоштовно та назавжди ще три гри: Drawful 2, Gone Home та Hob. Забрати ігри можна до 9 квітня.

Drawful 2 це гра у якій одному гравцю необхідно жахливо малювати жахливі речі, наприклад: смерть від трамбона, пакет начос, тощо, а іншим — спробувати відгадати, що ж таке зоображено на цих шедеврах.

Історія Gone Home переносить вас у 1995 рік. Ви повертаєтесь додому після того, як рік були закордоном, однак вдома вас чекає не сім’я, а таємниця, яку вам треба розгадати досліджуючи різні кутки домівки.

Остання гра на цей тиждень це Hob, яскравий та мальовничий пригодницький екшн, який перенеса вас у приголомшливий та жорстокий світ безладу. Вам належить розгадувати таємниці та досліджувати планету наповнену небезпекою.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Drawful 2, Gone Home та Hob, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Забирайте Crying Suns безкоштовно і назавжди у EGS

Crying Suns

Новий офіс Epic Games матиме площу 50 футбольних полів

У EGS безкоштовно роздають Jurassic World: Evolution

У EGS безкоштовно роздають Torchlight II

У EGS безкоштовно роздають Solitairica

У EGS безкоштовно роздають Stranded Deep

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: