Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store продовжує робити подарунки своїм користувачам, роздаючи ігри задарма. Ось й стали відомі безкоштовні ігри на цей тиждень: до 18:00 наступного четверга собі у бібліотеку назавжди можна отримати Elite Dangerous та The World Next Door!

Elite Dangerous — це розроблений студіює Frontier Developments багатокористувацький космічний симулятор. Гравцям належить взяти на себе роль пілота космічного корабля, який подорожує галактикою в пошуках пригод. Чи то займатися дослідженнями планет, чи то торгівлею, чи навіть битвами залишається на вибір кожного з гравців.

The World Next Door — пригодницька екшн гра розроблена інді-студією Rose City Games. Проект є поєднанням динамічних боїв з головоломками, захоплюючого сюжету та вражаючих складових візуальних новел. The World Next Doorрозповідає історію дівчини на ім’я Джун, яка потрапила у інший світ, переповнений магічними створіннями, та шукає шлях назад.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Elite Dangerous та The World Next Door ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Свинар проти кілерів: отримайте безкоштовно трилер Adios

adios

Отримайте Epistory – Typing Chronicles безкоштовно

epistory

Отримайте Kerbal Space Program та Shadow Tactics – Aiko’s Choice безкоштовно

Kerbal Space Program

Отримайте Dishonored – Difinitive Edition та Eximius: Seize the Frontline цілком безкоштовно

Отримайте Severed Steel безкоштовно

severed steel

Отримайте F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch безкоштовно та назавжди

F.I.S.T. Forged in Shadow Torch

Встигніть отримати Death Stranding безкоштовно

Death Stranding

Отримайте Metro Last Light Redux безкоштовно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: