Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store продовжує робити подарунки своїм користувачам, роздаючи ігри задарма. Ось й стали відомі безкоштовні ігри на цей тиждень: до 18:00 наступного четверга собі у бібліотеку назавжди можна отримати Elite Dangerous та The World Next Door!

Elite Dangerous — це розроблений студіює Frontier Developments багатокористувацький космічний симулятор. Гравцям належить взяти на себе роль пілота космічного корабля, який подорожує галактикою в пошуках пригод. Чи то займатися дослідженнями планет, чи то торгівлею, чи навіть битвами залишається на вибір кожного з гравців.

The World Next Door — пригодницька екшн гра розроблена інді-студією Rose City Games. Проект є поєднанням динамічних боїв з головоломками, захоплюючого сюжету та вражаючих складових візуальних новел. The World Next Doorрозповідає історію дівчини на ім’я Джун, яка потрапила у інший світ, переповнений магічними створіннями, та шукає шлях назад.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Elite Dangerous та The World Next Door ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Online Race Industry Week: Все що ви хотіли знати, але боялись спитати про гонки. 55 годин безкоштовних вебінарів

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі