Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store продовжує робити подарунки своїм користувачам, роздаючи ігри задарма. Ось й стали відомі безкоштовні ігри на цей тиждень: до 18:00 наступного четверга собі у бібліотеку назавжди можна отримати Elite Dangerous та The World Next Door!

Elite Dangerous — це розроблений студіює Frontier Developments багатокористувацький космічний симулятор. Гравцям належить взяти на себе роль пілота космічного корабля, який подорожує галактикою в пошуках пригод. Чи то займатися дослідженнями планет, чи то торгівлею, чи навіть битвами залишається на вибір кожного з гравців.

The World Next Door — пригодницька екшн гра розроблена інді-студією Rose City Games. Проект є поєднанням динамічних боїв з головоломками, захоплюючого сюжету та вражаючих складових візуальних новел. The World Next Doorрозповідає історію дівчини на ім’я Джун, яка потрапила у інший світ, переповнений магічними створіннями, та шукає шлях назад.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Elite Dangerous та The World Next Door ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Отримайте Sunless Sea безкоштовно та назавжди!

Отримайте Rage 2 та Absolute Drift безкоштовно та назавжди

Chivalry 2 побачить світ вже у червні цього року

Chivalry 2

Серія Kingdom Hearts нарешті завітає на ПК

Kingdom Hearts

Наступного тижня в EGS роздаватимуть Rage 2

Отримайте Halcyon 6 Starbase Commander безкоштовно та назавжди!

Весняний показ Epic Games у виконанні PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: