Отримайте Fallout 3 та Evoland безкоштовно та назавжди

В Epic Games Store розпочалася нова щотижнева роздача. Протягом наступного тижня ви можете цілком безкоштовно та назавжди отримати пост-апокаліптичну RPG Fallout 3: Game of the Year Edition та дві піксельні пригоди Evoland Legendary Edition.

Не забувайте використовувати наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Також ви можете використовувати його для будь-яких інших покупок в Epic Games Store та Fortnite. Вам не важко, нам — приємно!

Відчуйте досвіду однієї з найкращих ігор 2008 року, як ніколи раніше, з Fallout 3: Game of the Year Edition. Створіть персонажа за своїм вибором і пориньте в постапокаліптичний світ, де кожна хвилина – це боротьба за виживання.

Evoland Legendary Edition дає вам одразу дві чудових та унікальних піксельних RPG — Evoland: A Short Story of Adventure та  Evoland II: A Slight Case of Spacetime Continuum Disorder. Evoland дозволяються вам відчути різноманіття ігроладу, графіки та інших речей прямо під час проходження гри. Окрім постійної змінни світу, ігри також сповнені гумору та відсилань до класичних ігор, та приносять справді епічну та надзвичайну пригоду, несхожу ні на що, у що ви коли-небудь грали раніше!

Читайте також

Свинар проти кілерів: отримайте безкоштовно трилер Adios

adios

Отримайте Epistory – Typing Chronicles безкоштовно

epistory

Отримайте Kerbal Space Program та Shadow Tactics – Aiko’s Choice безкоштовно

Kerbal Space Program

Отримайте Dishonored – Difinitive Edition та Eximius: Seize the Frontline цілком безкоштовно

Отримайте Severed Steel безкоштовно

severed steel

Отримайте F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch безкоштовно та назавжди

F.I.S.T. Forged in Shadow Torch

Встигніть отримати Death Stranding безкоштовно

Death Stranding

Отримайте Metro Last Light Redux безкоштовно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: