Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Epic Games Store продовжує роздавати горрори та просто цікаві ігри в тему до Геловіну. Весь наступний тиждень всі бажаючі можуть безкоштовно отримати Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch.

Ghostbusters: The Video Game Remastered це гра по мотивам відомого фільму «Мисливці на привидів». Тут, як і у фільмі, вам доведеться шукати привидів, боротись з ними, та ловити їх, аби ті не встигли накоїти чогось поганого. Ця версія є ремастером гри 2009 року, яка виходила на PlayStation 2, 3 та Portable, Xbox 360, Wii та ПК.

Blair Witch натхненна кінематографічною історією фільму «Відьма з Блер» горрор гра. 1996 рік, у лісі зникає хлопчик, і ви, колишній офіцер поліції з проблемним минулим беретесь за його пошуки. Те, що починалось як звичайне розслідування закінчується жахіттям, коли ви починаєте боротись з власними страхами та Відьмою з Блер, містичною силою, яка що блукає лісом.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Cave Story+ безкоштовно та назавжди

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Ghostbusters: The Video Game Remastered скоро з’явиться у Steam

Ghostbusters: The Video Game Remastered

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди