Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

В Epic Games Store розпочалася нова роздача. Від сьогодні і до 18:00 наступного четверга цілком безкоштовно та назавжди можна отримати God’s Trigger та Enter the Gungeon.

God’s Trigger — rouge-like екшн розроблений інді-студією One More Level, у якому вам належить винищувати хвилі ворогів з неймовірною швидкістю на точністю, залишаючи по собі масу вибухів та ріки крові. Ви можете грати як один так і в команді з іншими гравцями.

Enter the Gungeon — це не менш захопливий інді-екшн виданий компанією Devolver Digital. У цій грі вам належить стріляти і ухилятися. Загалом, це все, що вам необхідно, аби проходити найрізноманітніші рівні та перемагати сильних ворогів та босів, щоб добратися до легендарного скарбу — зброї, що може вбити минуле.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на God’s Trigger та Enter the Gungeon, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Galactic Civilizations III безкоштовно та назавжди

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Забирайте Crying Suns безкоштовно і назавжди у EGS

Crying Suns

Новий офіс Epic Games матиме площу 50 футбольних полів

У EGS безкоштовно роздають Jurassic World: Evolution

У EGS безкоштовно роздають Torchlight II

У EGS безкоштовно роздають Solitairica

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: