Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

В Epic Games Store розпочалася нова роздача. Від сьогодні і до 18:00 наступного четверга цілком безкоштовно та назавжди можна отримати God’s Trigger та Enter the Gungeon.

God’s Trigger — rouge-like екшн розроблений інді-студією One More Level, у якому вам належить винищувати хвилі ворогів з неймовірною швидкістю на точністю, залишаючи по собі масу вибухів та ріки крові. Ви можете грати як один так і в команді з іншими гравцями.

Enter the Gungeon — це не менш захопливий інді-екшн виданий компанією Devolver Digital. У цій грі вам належить стріляти і ухилятися. Загалом, це все, що вам необхідно, аби проходити найрізноманітніші рівні та перемагати сильних ворогів та босів, щоб добратися до легендарного скарбу — зброї, що може вбити минуле.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на God’s Trigger та Enter the Gungeon, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Популярне