Отримайте Grand Theft Auto V безкоштовно та назавжди просто зараз!

Як ми і повідомляли раніше, Grand Theft Auto V з’явилася у Epic Games Store і її одразу почали роздавати безкоштовно. Про роздачу гри випадково повідомили завчасно у офіційному твіттері крамниці. Забрати проект до своєї бібліотеки можна до 21 травня. Лише не забувайте, що для того, аби отримати гру, у вас має бути увімкнена двофвкторна аутентифікація.

Хочемо зауважити, що роздають не стандартну версію гри, а Premium Edition. Це видання відрізняється тим, що ви окрім самої гри отримаєте 1 мільйон внутрішньоігрової валюти у GTA Online.

Також, після того як ви заберете гру, Epic Games подарує вам ваучер $10, який ви зможете витратити, придбавши ще щось в EGS. Це може бути не лише гра, а й DLC. Магія якась!

Також не забувайте, що користуючись нашим посиланням ви зможете не лише забрати безкоштовно культову гру від Rockstar Games, але й неабияк допоможете нашій команді. А ще у вас є можливість оформлювати покупки у Epic Games Store або у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви також нам допоможете.

Читайте також

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Популярне