Отримайте Grand Theft Auto V безкоштовно та назавжди просто зараз!

Як ми і повідомляли раніше, Grand Theft Auto V з’явилася у Epic Games Store і її одразу почали роздавати безкоштовно. Про роздачу гри випадково повідомили завчасно у офіційному твіттері крамниці. Забрати проект до своєї бібліотеки можна до 21 травня. Лише не забувайте, що для того, аби отримати гру, у вас має бути увімкнена двофвкторна аутентифікація.

Хочемо зауважити, що роздають не стандартну версію гри, а Premium Edition. Це видання відрізняється тим, що ви окрім самої гри отримаєте 1 мільйон внутрішньоігрової валюти у GTA Online.

Також, після того як ви заберете гру, Epic Games подарує вам ваучер $10, який ви зможете витратити, придбавши ще щось в EGS. Це може бути не лише гра, а й DLC. Магія якась!

Також не забувайте, що користуючись нашим посиланням ви зможете не лише забрати безкоштовно культову гру від Rockstar Games, але й неабияк допоможете нашій команді. А ще у вас є можливість оформлювати покупки у Epic Games Store або у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви також нам допоможете.

Читайте також

У Grand Theft Auto IV повернули музику, але зламали гру

grand theft auto iv gta 4

GTA V схрестили з велотренажером

GTA V

Отримайте Civilization VI безкоштовно та назавжди!

Sid Meier's Civilization VI

Epic Games Store поверне вам гроші, навіть якщо ви цього не хочете

Epic Games Store / EGS

Безкоштовна GTA 5, справжній некстген від Epic Games та Tsushima на максималках — PlayNews

У EGS розпочався Epic MEGA розпродаж!

Сьогодні у Epic Games Store роздаватимуть Grand Theft Auto V

grand theft auto V

Ховайтеся! У базі даних Steam знайшли сторінку Beyond: Two Souls

Популярне