Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Сьогодні в Epic Games Store розпочинається нова щотижнева роздача. До 18:00 наступного четверга можна цілком безкоштовно та назавжди отримати у свою бібліотеку наступні дві гри: HITMAN та Shadowrun Collection.

HITMAN — це гра про відомого лисого кіллера розроблена студією IO Interactive A/S. Беручи на себе роль Агента 47 гравцям дають різноманітного роду сюжетні завдання, які можна виконувати різноманітними способами — від розстрілу всіх поганців, до непомітного проникнення.

Shadowrun Collection це добірка ігор серії Shadowrun, яка містить у собі Shadowrun ReturnsShadowrun Dragonfall – Director Cut, а також Shadowrun Hong Kong – Extended Edition.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на HITMAN та Shadowrun Collection, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Galactic Civilizations III безкоштовно та назавжди

Стрім Hitman 3

З’явилися перші оцінки Hitman 3. І вони чудові

Відбулася прем’єра шикарного релізного трейлера Hitman 3

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Забирайте Crying Suns безкоштовно і назавжди у EGS

Crying Suns

Hitman “схудне” з виходом третьої частини

Hitman Серіал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: