Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Сьогодні в Epic Games Store розпочинається нова щотижнева роздача. До 18:00 наступного четверга можна цілком безкоштовно та назавжди отримати у свою бібліотеку наступні дві гри: HITMAN та Shadowrun Collection.

HITMAN — це гра про відомого лисого кіллера розроблена студією IO Interactive A/S. Беручи на себе роль Агента 47 гравцям дають різноманітного роду сюжетні завдання, які можна виконувати різноманітними способами — від розстрілу всіх поганців, до непомітного проникнення.

Shadowrun Collection це добірка ігор серії Shadowrun, яка містить у собі Shadowrun ReturnsShadowrun Dragonfall – Director Cut, а також Shadowrun Hong Kong – Extended Edition.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на HITMAN та Shadowrun Collection, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

Популярне