Отримайте Just Cause 4 та Wheels of Aurelia безкоштовно та назавжди!

Карантин не закінчився, не закінчилися й безкоштовні ігри у Epic Games Store. Зараз в магазині цілком безкоштовно та назавжди можна забрати ще дві гри: Just Cause 4 Reloaded та Wheels of Aurelia.

Just Cause 4 Reloaded — це четверта частина пригодницьких ігор про спецагента Ріко Родрігеса. Цього разу Ріко відправляється у вигадану країну Соліс, де йому доводиться вирішувати конфлікти, борючись з екстремальними погодними умовами.

Друга безкоштовна гра на цей тиждень —Wheels of Aurelia. Це візуальна пригодницька новела, що розповідає історію Лелли та її подруги Ольги. Дівчата на спорткарі прямують до Франції, у кожної з них на те є свої причини, про які вам і належить дізнатися.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Just Cause 4 Reloaded та Wheels of Aurelia, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

Hitman III буде тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store

Hitman III, Hitman 3

Популярне