Отримайте Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

Новий четверг — нові безкоштовні ігри в Epic Games Store. Цього тижня можна цілком безкоштовно та назавжди забрати цілих три гри: Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapists 2. Роздача триватиме до 18:00 наступного четверга.

У Killing Floor 2 вас закине в Європу, захоплену жахливими та смертельно небезпечними клонами, що звуться Зеди. Вони були створені шахрайською корпорацією Horzine Corporation. Ваше завдання — винищити цих монстрів та звільнити Європу. Робити це можна буде в ко-опі на 6 людей, або ж у окремому режимі на 12 гравців.

Lifeless Planet це гра, у якій ви берете на себе роль космонавта, що досліджував далеку планету та, несподіванно, знайшов покинуте російське містечко. Він починає підозрювати, що все його завдання — обман, допоки зовсім незнайома дівчина не рятує його від незвичного смертельного феномену.

The Escapists 2 — це стратегічна гра від студії Team17 and Mouldy Toof Studios. В The Escapists вам належить ризикнути всім, аби втекти з в’язниці. Вивчайте територію в’язниці, живучи по всім правилам та законам, які змусять вас відвідувати переклички, виконувати притаманну в’язням роботу і паралельно цим рутиним справами — придумувати план втечі.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapist 2, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Wilmot’s Warehouse та 3 out of 10 безкоштовно та назавжди

До Epic Games Store додали підтримку модифікацій

MechWarrior 5: Mercenaries

Отримайте 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP безкоштовно та назавжди

Achievement unlocked: у EGS з’явилась система досягнень

Epic Games Store

В Epic Games Store розпочався літній розпродаж!

Отримайте Next Up Hero та Tacoma безкоштовно та назавжди

Rocket League у серпні стане безкоштовною

Epic Games Store офіційно інтегрували в GOG Galaxy 2.0

GOG Galaxy 2.0

Популярне