Отримайте Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

Новий четверг — нові безкоштовні ігри в Epic Games Store. Цього тижня можна цілком безкоштовно та назавжди забрати цілих три гри: Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapists 2. Роздача триватиме до 18:00 наступного четверга.

У Killing Floor 2 вас закине в Європу, захоплену жахливими та смертельно небезпечними клонами, що звуться Зеди. Вони були створені шахрайською корпорацією Horzine Corporation. Ваше завдання — винищити цих монстрів та звільнити Європу. Робити це можна буде в ко-опі на 6 людей, або ж у окремому режимі на 12 гравців.

Lifeless Planet це гра, у якій ви берете на себе роль космонавта, що досліджував далеку планету та, несподіванно, знайшов покинуте російське містечко. Він починає підозрювати, що все його завдання — обман, допоки зовсім незнайома дівчина не рятує його від незвичного смертельного феномену.

The Escapists 2 — це стратегічна гра від студії Team17 and Mouldy Toof Studios. В The Escapists вам належить ризикнути всім, аби втекти з в’язниці. Вивчайте територію в’язниці, живучи по всім правилам та законам, які змусять вас відвідувати переклички, виконувати притаманну в’язням роботу і паралельно цим рутиним справами — придумувати план втечі.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapist 2, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Online Race Industry Week: Все що ви хотіли знати, але боялись спитати про гонки. 55 годин безкоштовних вебінарів

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди