Отримайте Kingdom Come: Deliverance та AZTEZ безкоштовно!

Минулого тижня ми писали, що Kingdom Come: Deliverance нарешті добереться до Epic Games Store, і ось цей момент настав, а разом з ним — нова безкоштовна роздача. Kingdome Come та AZTEZ можна забрати до 20 лютого.

Kingdom Come: Deliverance це RPG з відкритим світом, у якій гравцеві належить подорожувати по середньовічній Чехії. Ціль головного героя, Індржіха — відімстити за смерть свої батьків, однак на шляху до помсти його втягують в політичні драми між Вацлавом IV та його братом Сигизмундом. Разом з грою, у Epic Games Store з’явилися ще й усі розширення (за них доведеться заплатити), а також набори з текстурами, голосовим супроводом, арт-буком тощо. До речі у нас виходив огляд на гру, думаю, буде корисно почитати, якщо ви ще не вирішили, чи грати у Kingdom Come.

Друга гра, яка на цей тиждень стане безкоштовною у EGS це AZTEZ . Цей інді-проєкт поєднав у покрокову стратегію і такі жанри як екшн з файтингом. Події гри відбуваються у Імперії Ацтеків. З кожним проходженням гри вам на шляху зустрічатимуться нові події, артифакти, та навіть бійки. Відчуйте дух міст Імперії, розгляньте природні види та навіть побувайте у підземному світі Ацтеків!

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Kingdom Come: Deliverance та AZTEZ , ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Покрокову стратегію Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War безкоштовно роздають в Epic Games Store

warhammer 40,000 gladius relics of war

Epic Games Store росте як на дріжджах і викочує інструменти для саморозміщення

Epic Games Store

Отримайте пригодницьку головоломку Call of the Sea безкоштовно

epic games store

Отримайте симулятор промислової імперії Rise of Industry безкоштовно

rise of industry

Отримайте симулятор оператора дрона Duskers безкоштовно

duskers

Отримайте стелс-екшн Dishonored: Death of the Outsider та симулятор City of Gangsters безкоштовно

dishonored death of the outsider

Свинар проти кілерів: отримайте безкоштовно трилер Adios

adios

Отримайте Epistory – Typing Chronicles безкоштовно

epistory

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: