Отримайте Kingdom Come: Deliverance та AZTEZ безкоштовно!

Минулого тижня ми писали, що Kingdom Come: Deliverance нарешті добереться до Epic Games Store, і ось цей момент настав, а разом з ним — нова безкоштовна роздача. Kingdome Come та AZTEZ можна забрати до 20 лютого.

Kingdom Come: Deliverance це RPG з відкритим світом, у якій гравцеві належить подорожувати по середньовічній Чехії. Ціль головного героя, Індржіха — відімстити за смерть свої батьків, однак на шляху до помсти його втягують в політичні драми між Вацлавом IV та його братом Сигизмундом. Разом з грою, у Epic Games Store з’явилися ще й усі розширення (за них доведеться заплатити), а також набори з текстурами, голосовим супроводом, арт-буком тощо. До речі у нас виходив огляд на гру, думаю, буде корисно почитати, якщо ви ще не вирішили, чи грати у Kingdom Come.

Друга гра, яка на цей тиждень стане безкоштовною у EGS це AZTEZ . Цей інді-проєкт поєднав у покрокову стратегію і такі жанри як екшн з файтингом. Події гри відбуваються у Імперії Ацтеків. З кожним проходженням гри вам на шляху зустрічатимуться нові події, артифакти, та навіть бійки. Відчуйте дух міст Імперії, розгляньте природні види та навіть побувайте у підземному світі Ацтеків!

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Kingdom Come: Deliverance та AZTEZ , ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі