Отримайте Kingdom Come: Deliverance та AZTEZ безкоштовно!

Минулого тижня ми писали, що Kingdom Come: Deliverance нарешті добереться до Epic Games Store, і ось цей момент настав, а разом з ним — нова безкоштовна роздача. Kingdome Come та AZTEZ можна забрати до 20 лютого.

Kingdom Come: Deliverance це RPG з відкритим світом, у якій гравцеві належить подорожувати по середньовічній Чехії. Ціль головного героя, Індржіха — відімстити за смерть свої батьків, однак на шляху до помсти його втягують в політичні драми між Вацлавом IV та його братом Сигизмундом. Разом з грою, у Epic Games Store з’явилися ще й усі розширення (за них доведеться заплатити), а також набори з текстурами, голосовим супроводом, арт-буком тощо. До речі у нас виходив огляд на гру, думаю, буде корисно почитати, якщо ви ще не вирішили, чи грати у Kingdom Come.

Друга гра, яка на цей тиждень стане безкоштовною у EGS це AZTEZ . Цей інді-проєкт поєднав у покрокову стратегію і такі жанри як екшн з файтингом. Події гри відбуваються у Імперії Ацтеків. З кожним проходженням гри вам на шляху зустрічатимуться нові події, артифакти, та навіть бійки. Відчуйте дух міст Імперії, розгляньте природні види та навіть побувайте у підземному світі Ацтеків!

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Kingdom Come: Deliverance та AZTEZ , ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2

Orcs Must Die! 3 та Cat Quest II можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Orcs Must Die! 3

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Invincible Presents: Atom Eve та Call of the Wild: The Angler

Invincible Presents: Atom Eve

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2