Отримайте Night in the Woods, Overland, Oxenfree і ще 740 ігор всього за $5

У той час як певні ґеймери вже почали дратуватися масовим перенесенням подій у зв’язку з протестними рухами Black Lives Matter у США (серед яких EA Play, сезони ігор серії Call of Duty,  презентації Guerilla Collective і Cyberpunk 2077), Itch.io вирішили по-своєму підтримати протести абсолютно протилежним. Безпрецедентний Bundle for Racial Justice and Equality, який коштує 5 доларів, наразі нараховує у собі 743 об’єкти, проте до кінця акції, який очікується приблизно 16 червня, досить імовірно збільшення бандла десь у сторону 800 —заявки на включення досі приймаються. Прибутки від продажу бандлу Itch.io розподілить 50/50 між двома благодійними організаціями, що курують легальні, освітні і інші аспекти протестних рухів: NAACP Legal Defense and Education Fund і Community Bail Fund.

Перша ж думка яка може промайнути у непідготовленого гравця, що у бандлі нема нічого цінного, а більша частина ігор – політичної тематики та/або соціального напрямку. Втім, ця здогадка буде докорінно хибною. У бандлі дійсно є декілька відверто політичних ігор, таких як пародійна Super Bernie World або Democratic Socialism Simulator, але в цілому у добірці представлене все різнобарв’я інді-сцени за останнє десятиліття (включно з істотними хітами від маститих компаній на кшталт Devolver Digital), з усіма можливим жанрами й лауреатами безлічі нагород. До того ж, істотна частина представлених ігор окремо  коштують в три-чотири рази більше, ніж він сам.

Можна витратити астрономічний проміжок часу щоб просто зробити опис всього що представлено у бандлі. Серед найбільш цікавих ігор представлених у добірці можна виділити:

У бандлі є все: стратегії, FPS, платформери, головоломки, пасьянси, візуальні новели… Є навіть корисний софт (на кшталт Tape), спрайт-паки і інші інструменти для створення власних ігор, саундтреки і бозна що ще. Окремо слід виділити той факт що у наявності просто сила-силенна культового, цікавого і незвичного інді-горрору: Babysitter Bloodbath, Blades in the DarkBunny Hill Horror, Cardiac, Dead Friend: A Game of Necromancy, Noise1 і.т.д.

Слід одразу зазначити: у бандлі ви придбаєте конкретно прямі лінки на скачування зі сторінок Itch.io, тобто ніяких ключів у Steam і інших сторонніх пропозицій не буде. Навіть у таких умовах випадок беспрецедентний і нагадує добірки 1990-х на кшталт “200 кращіх ігор”, тільки у цього разу все ліцензійне. Та й повторів нема.

Майте на увазі, що сервер Itch.io був не готовий до напливу, тому їх сервер вже падав.

Читайте також

Отримайте Titan Souls у Steam безкоштовно і назавжди

Titan Souls

Devolver Direct повернеться вже цього тижня

Devolver Digital

У Steam триває розпродаж ігор з відкритим світом

Red Dead Redemption 2

Знижки від GOG.com: Stellaris, Chicken Police та… ігри для вечірок?..

Стали відомі дати нового розпродажу в Steam та фестивалю ігор від The Game Awards

У EGS безкоштовно роздають Night in the Woods

«Чорна п’ятниця» в магазині PlayStation: ігровий цінопад

Serious Sam Collection тепер вийде ще й на консолях

Serious Sam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: