web analytics

Отримайте Night in the Woods, Overland, Oxenfree і ще 740 ігор всього за $5

У той час як певні ґеймери вже почали дратуватися масовим перенесенням подій у зв’язку з протестними рухами Black Lives Matter у США (серед яких EA Play, сезони ігор серії Call of Duty,  презентації Guerilla Collective і Cyberpunk 2077), Itch.io вирішили по-своєму підтримати протести абсолютно протилежним. Безпрецедентний Bundle for Racial Justice and Equality, який коштує 5 доларів, наразі нараховує у собі 743 об’єкти, проте до кінця акції, який очікується приблизно 16 червня, досить імовірно збільшення бандла десь у сторону 800 —заявки на включення досі приймаються. Прибутки від продажу бандлу Itch.io розподілить 50/50 між двома благодійними організаціями, що курують легальні, освітні і інші аспекти протестних рухів: NAACP Legal Defense and Education Fund і Community Bail Fund.

Перша ж думка яка може промайнути у непідготовленого гравця, що у бандлі нема нічого цінного, а більша частина ігор – політичної тематики та/або соціального напрямку. Втім, ця здогадка буде докорінно хибною. У бандлі дійсно є декілька відверто політичних ігор, таких як пародійна Super Bernie World або Democratic Socialism Simulator, але в цілому у добірці представлене все різнобарв’я інді-сцени за останнє десятиліття (включно з істотними хітами від маститих компаній на кшталт Devolver Digital), з усіма можливим жанрами й лауреатами безлічі нагород. До того ж, істотна частина представлених ігор окремо  коштують в три-чотири рази більше, ніж він сам.

Можна витратити астрономічний проміжок часу щоб просто зробити опис всього що представлено у бандлі. Серед найбільш цікавих ігор представлених у добірці можна виділити:

У бандлі є все: стратегії, FPS, платформери, головоломки, пасьянси, візуальні новели… Є навіть корисний софт (на кшталт Tape), спрайт-паки і інші інструменти для створення власних ігор, саундтреки і бозна що ще. Окремо слід виділити той факт що у наявності просто сила-силенна культового, цікавого і незвичного інді-горрору: Babysitter Bloodbath, Blades in the DarkBunny Hill Horror, Cardiac, Dead Friend: A Game of Necromancy, Noise1 і.т.д.

Слід одразу зазначити: у бандлі ви придбаєте конкретно прямі лінки на скачування зі сторінок Itch.io, тобто ніяких ключів у Steam і інших сторонніх пропозицій не буде. Навіть у таких умовах випадок беспрецедентний і нагадує добірки 1990-х на кшталт “200 кращіх ігор”, тільки у цього разу все ліцензійне. Та й повторів нема.

Майте на увазі, що сервер Itch.io був не готовий до напливу, тому їх сервер вже падав.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Отримай A Plague Tale, Ghostrunner 2 та Starship Troopers за підписку Humble Bundle

p.ua.humble 0407 main

Розпочався Літній розпродаж у Steam

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Творці Wizard with a Gun від Devolver Digital закрили студію через погані продажі

Wizard with a Gun

Отримай Risk of Rain 2, Knights of Honor II: Sovereign, Miasma Chronicles за підписку Humble Bundle

p.ua.hb choice 0606 main

Творець Dead Cells анонсував роуґлайк-екшн про дівчину-якудзу

Tenjutsu

Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi RUSH, King Of The Castle та інші. Нова щомісячна пропозиція від Humble Bundle для власників підписки

p.ua.humble choise main

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital