Отримайте Night in the Woods, Overland, Oxenfree і ще 740 ігор всього за $5

У той час як певні ґеймери вже почали дратуватися масовим перенесенням подій у зв’язку з протестними рухами Black Lives Matter у США (серед яких EA Play, сезони ігор серії Call of Duty,  презентації Guerilla Collective і Cyberpunk 2077), Itch.io вирішили по-своєму підтримати протести абсолютно протилежним. Безпрецедентний Bundle for Racial Justice and Equality, який коштує 5 доларів, наразі нараховує у собі 743 об’єкти, проте до кінця акції, який очікується приблизно 16 червня, досить імовірно збільшення бандла десь у сторону 800 —заявки на включення досі приймаються. Прибутки від продажу бандлу Itch.io розподілить 50/50 між двома благодійними організаціями, що курують легальні, освітні і інші аспекти протестних рухів: NAACP Legal Defense and Education Fund і Community Bail Fund.

Перша ж думка яка може промайнути у непідготовленого гравця, що у бандлі нема нічого цінного, а більша частина ігор – політичної тематики та/або соціального напрямку. Втім, ця здогадка буде докорінно хибною. У бандлі дійсно є декілька відверто політичних ігор, таких як пародійна Super Bernie World або Democratic Socialism Simulator, але в цілому у добірці представлене все різнобарв’я інді-сцени за останнє десятиліття (включно з істотними хітами від маститих компаній на кшталт Devolver Digital), з усіма можливим жанрами й лауреатами безлічі нагород. До того ж, істотна частина представлених ігор окремо  коштують в три-чотири рази більше, ніж він сам.

Можна витратити астрономічний проміжок часу щоб просто зробити опис всього що представлено у бандлі. Серед найбільш цікавих ігор представлених у добірці можна виділити:

У бандлі є все: стратегії, FPS, платформери, головоломки, пасьянси, візуальні новели… Є навіть корисний софт (на кшталт Tape), спрайт-паки і інші інструменти для створення власних ігор, саундтреки і бозна що ще. Окремо слід виділити той факт що у наявності просто сила-силенна культового, цікавого і незвичного інді-горрору: Babysitter Bloodbath, Blades in the DarkBunny Hill Horror, Cardiac, Dead Friend: A Game of Necromancy, Noise1 і.т.д.

Слід одразу зазначити: у бандлі ви придбаєте конкретно прямі лінки на скачування зі сторінок Itch.io, тобто ніяких ключів у Steam і інших сторонніх пропозицій не буде. Навіть у таких умовах випадок беспрецедентний і нагадує добірки 1990-х на кшталт “200 кращіх ігор”, тільки у цього разу все ліцензійне. Та й повторів нема.

Майте на увазі, що сервер Itch.io був не готовий до напливу, тому їх сервер вже падав.

Читайте також

Стали відомі дати нового розпродажу в Steam та фестивалю ігор від The Game Awards

У EGS безкоштовно роздають Night in the Woods

«Чорна п’ятниця» в магазині PlayStation: ігровий цінопад

Serious Sam Collection тепер вийде ще й на консолях

Serious Sam

Серйозний Сем завітає на Nintendo Switch

Serious Sam Collection

Devolver Digital придбала розробників Serious Sam

До кінця 2020 року Steam влаштує три розпродажі. Стали відомі їх дати

Творці Fall Guys розповіли, як дійшли до успіху

Fall Guys

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: