Отримайте Pathway та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

З тижня в тиждень Epic Games Store дарує нам безкоштовні ігри. Минулого тижня це були ARK: Survival Evolved та SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION, а цього — Pathway та The Escapists 2. Ігри можна безкоштовно та назавжди отримати до 25 червня.

Pathway — пригодницька стратегія розроблена студією Robotality. Події гри відбуваються у великій пустоші 1930-х років. Вам належить розгадувати давно забуті таємниці давніх гробниць, вивчайте нерозвіданні території та перемагайте ворогів в покрокових битвах.

The Escapists 2 — це ще одна стратегічна гра, проте вже від студії Team17 and Mouldy Toof Studios. В The Escapists вам належить ризикнути всім, аби втекти з в’язниці. Вивчайте територію в’язниці, живучи по всім правилам та законам, які змусять вас відвідувати переклички, виконувати притаманну в’язням роботу і паралельно цим рутиним справами — придумувати план втечі.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Pathway та The Escapists 2, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Online Race Industry Week: Все що ви хотіли знати, але боялись спитати про гонки. 55 годин безкоштовних вебінарів

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди