Отримайте Pathway та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

З тижня в тиждень Epic Games Store дарує нам безкоштовні ігри. Минулого тижня це були ARK: Survival Evolved та SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION, а цього — Pathway та The Escapists 2. Ігри можна безкоштовно та назавжди отримати до 25 червня.

Pathway — пригодницька стратегія розроблена студією Robotality. Події гри відбуваються у великій пустоші 1930-х років. Вам належить розгадувати давно забуті таємниці давніх гробниць, вивчайте нерозвіданні території та перемагайте ворогів в покрокових битвах.

The Escapists 2 — це ще одна стратегічна гра, проте вже від студії Team17 and Mouldy Toof Studios. В The Escapists вам належить ризикнути всім, аби втекти з в’язниці. Вивчайте територію в’язниці, живучи по всім правилам та законам, які змусять вас відвідувати переклички, виконувати притаманну в’язням роботу і паралельно цим рутиним справами — придумувати план втечі.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Pathway та The Escapists 2, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Отримайте Sunless Sea безкоштовно та назавжди!

Отримайте Rage 2 та Absolute Drift безкоштовно та назавжди

Chivalry 2 побачить світ вже у червні цього року

Chivalry 2

Серія Kingdom Hearts нарешті завітає на ПК

Kingdom Hearts

Наступного тижня в EGS роздаватимуть Rage 2

Отримайте Halcyon 6 Starbase Commander безкоштовно та назавжди!

Весняний показ Epic Games у виконанні PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: