Отримайте Pathway та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

З тижня в тиждень Epic Games Store дарує нам безкоштовні ігри. Минулого тижня це були ARK: Survival Evolved та SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION, а цього — Pathway та The Escapists 2. Ігри можна безкоштовно та назавжди отримати до 25 червня.

Pathway — пригодницька стратегія розроблена студією Robotality. Події гри відбуваються у великій пустоші 1930-х років. Вам належить розгадувати давно забуті таємниці давніх гробниць, вивчайте нерозвіданні території та перемагайте ворогів в покрокових битвах.

The Escapists 2 — це ще одна стратегічна гра, проте вже від студії Team17 and Mouldy Toof Studios. В The Escapists вам належить ризикнути всім, аби втекти з в’язниці. Вивчайте територію в’язниці, живучи по всім правилам та законам, які змусять вас відвідувати переклички, виконувати притаманну в’язням роботу і паралельно цим рутиним справами — придумувати план втечі.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри Pathway та The Escapists 2, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

Horizon Zero Dawn вийде на ПК 7 серпня за доволі привабливою ціною

Отримайте Hue безкоштовно та назавжди

Отримайте AER Memories of Old та Stranger Things 3: The Game безкоштовно та назавжди

Humble Bundle безкоштовно роздає Snake Pass

Отримайте ARK: Survival Evolved безкоштовно і назавжди!

Отримайте Overcooked безкоштовно та назавжди!

Отримайте Borderlands: The Handsome Collection безкоштовно та назавжди!