Отримайте Pillars of Eternity та Tyranny безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store продовжує роботи подарунки своїм користувачам і цього тижня роздають ще дві гри задарма. До 18:00 наступного четверга цілком безкоштовно та назавжда можна буде отримати Pillars of Eternity — Definitive Edition та Tyranny — Gold Edition.

Будьте готові до того, що кожен зроблений вами вибір у Pillars of Eternity формулюватиме вашу подальшу долю. Відкрийте для себе заново глибокі відчуття від дослідження світу, насолоду від приголомшливих пригод, і гострі відчуття ведучи вашу групу компаньйонів у нове фантастичне царство.

Tyranny — це ще одне RPG студії Obsidian, з вашими значущими ігровими рішеннями, унікальними та незабутніми партнерами та новим поглядом на мораль. У Tyranny ви стаєте арбітром закону у світі, спустошеному війною та завойованому деспотом, і лише за вами залишиться вибір, чи буде ваша служба на користь Кіроса, світу чи власних амбіцій.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Pillars of Eternity та Tyranny ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте підписку Discord Nitro безкоштовно на три місяці

Discord

Epic Games Store роздає Control

До Fortnite завітають футболісти з Англії та Німеччини

Harry Kane

До Fortnite вторглися прибульці та Рік Санчез

Fortnite

ПК-версія Fortnite отримає поліпшену графіку

Fortnite

Epic Games Store роздає Frostpunk

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

Epic Games Store роздає Among Us

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: