Отримайте Pillars of Eternity та Tyranny безкоштовно та назавжди!

Epic Games Store продовжує роботи подарунки своїм користувачам і цього тижня роздають ще дві гри задарма. До 18:00 наступного четверга цілком безкоштовно та назавжда можна буде отримати Pillars of Eternity — Definitive Edition та Tyranny — Gold Edition.

Будьте готові до того, що кожен зроблений вами вибір у Pillars of Eternity формулюватиме вашу подальшу долю. Відкрийте для себе заново глибокі відчуття від дослідження світу, насолоду від приголомшливих пригод, і гострі відчуття ведучи вашу групу компаньйонів у нове фантастичне царство.

Tyranny — це ще одне RPG студії Obsidian, з вашими значущими ігровими рішеннями, унікальними та незабутніми партнерами та новим поглядом на мораль. У Tyranny ви стаєте арбітром закону у світі, спустошеному війною та завойованому деспотом, і лише за вами залишиться вибір, чи буде ваша служба на користь Кіроса, світу чи власних амбіцій.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Pillars of Eternity та Tyranny ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

У Fortnite завітали персонажі з “Термінатора”

Fortnite

Отримайте Galactic Civilizations III безкоштовно та назавжди

І навіщо та FIFA? У Fortnite запустять свій футбол

Fortnite

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Отримайте STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition безкоштовно та назавжди

Забирайте Crying Suns безкоштовно і назавжди у EGS

Crying Suns

Epic Games придбала авторів Bink Video

Fortnite

Новий офіс Epic Games матиме площу 50 футбольних полів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: