Отримайте Rage 2 та Absolute Drift безкоштовно та назавжди

Цього тижня у роздачі від Epic Games Store можна отримати ще дві гри. До 18:00 наступного четверга всі бажаючі можуть назавжди забрати собі у ігрову бібліотеку Rage 2 та Absolute Drift.

У розробці Rage 2 об’єдналися дві студії – Avalanche Studios, майстри божевілля у відкритому світі, а також id Software, творців шутера від першої особи, – щоб провести карнавал різанини, де ви можете поїхати куди завгодно, пристрілити кого завгодно, та підірвати все, що вам заманеться.

Absolute Drift — це неповторний досвід дрифту. Вступіть на шлях від учня до майстра, вдосконалюйте свою майстерність у чудовому мінімалістському світі. Наближайтеся до межі дрифтуючих доріжок та диких гірських доріг, поки нарешті не опануєте мистецтвом дрифту.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Rage 2 та Absolute Driftви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games Store роздає Hell is other demons та Overcooked! 2

Отримайте підписку Discord Nitro безкоштовно на три місяці

Discord

Epic Games Store роздає Control

До Fortnite завітають футболісти з Англії та Німеччини

Harry Kane

До Fortnite вторглися прибульці та Рік Санчез

Fortnite

ПК-версія Fortnite отримає поліпшену графіку

Fortnite

Epic Games Store роздає Frostpunk

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: