Отримайте Rage 2 та Absolute Drift безкоштовно та назавжди

Цього тижня у роздачі від Epic Games Store можна отримати ще дві гри. До 18:00 наступного четверга всі бажаючі можуть назавжди забрати собі у ігрову бібліотеку Rage 2 та Absolute Drift.

У розробці Rage 2 об’єдналися дві студії – Avalanche Studios, майстри божевілля у відкритому світі, а також id Software, творців шутера від першої особи, – щоб провести карнавал різанини, де ви можете поїхати куди завгодно, пристрілити кого завгодно, та підірвати все, що вам заманеться.

Absolute Drift — це неповторний досвід дрифту. Вступіть на шлях від учня до майстра, вдосконалюйте свою майстерність у чудовому мінімалістському світі. Наближайтеся до межі дрифтуючих доріжок та диких гірських доріг, поки нарешті не опануєте мистецтвом дрифту.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Rage 2 та Absolute Driftви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Отримайте Sunless Sea безкоштовно та назавжди!

Epic Games подарує ігрову валюту власникам Fortnite і Rocket League. Але є нюанс

Fortnite

У Fortnite пройде фестиваль короткометражок

Fortnite

Chivalry 2 побачить світ вже у червні цього року

Chivalry 2

Серія Kingdom Hearts нарешті завітає на ПК

Kingdom Hearts

Технологія DLSS стала доступнішою для Unreal Engine 4

Nvidia

Наступного тижня в EGS роздаватимуть Rage 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: