Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Epic Games Store розпочинають чергову щотижневу роздачу ігор. Починаючи від сьогодні і до 18:00 наступного четверга всі бажаючі можуть цілком безкоштовно та назавжди отримати Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine.

Перша безкоштовна гра — це стратегія Railway Empire. Тут перед вами буде поставлене доволі очевидне завдання — побудувати залізничну мережу. Для цього треба будувати станції, прокладади колію, купувати потяги, яких, до речі, є понад 40 моделей. Робіть все можливе та необхідне, аби ваша мережа була кращою та успішнішою аніж у суперників.

Другою безкоштовною грою цього тижня стала Where The Water Tastes Like Wine. Гравця переносять в еру Великої депресії США та відправляють у подорож у якій він зустріне чимало різних людей, кожен з яких матиме свою історію щоб розповісти.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2

Orcs Must Die! 3 та Cat Quest II можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

Orcs Must Die! 3

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning