Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Epic Games Store розпочинають чергову щотижневу роздачу ігор. Починаючи від сьогодні і до 18:00 наступного четверга всі бажаючі можуть цілком безкоштовно та назавжди отримати Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine.

Перша безкоштовна гра — це стратегія Railway Empire. Тут перед вами буде поставлене доволі очевидне завдання — побудувати залізничну мережу. Для цього треба будувати станції, прокладади колію, купувати потяги, яких, до речі, є понад 40 моделей. Робіть все можливе та необхідне, аби ваша мережа була кращою та успішнішою аніж у суперників.

Другою безкоштовною грою цього тижня стала Where The Water Tastes Like Wine. Гравця переносять в еру Великої депресії США та відправляють у подорож у якій він зустріне чимало різних людей, кожен з яких матиме свою історію щоб розповісти.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

Hitman III буде тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store

Hitman III, Hitman 3

Популярне