Отримайте Remnant: From the Ashes та The Alto Collection безкоштовно та назавжди

Раніше сьогодні у Epic Games Store розпочалась 24 годинна роздача A Total War Saga: TROY, а зараз на придачу до неї розпочинається ще й нова щотижнева. Цього разу цілком безкоштовно та назавжди можна забрати Remnant: From the Ashes та The Alto Collection. Як завжди, роздача триватиме до 18:00 наступного четверга.

The Alto Collection це збірка двох популярних мобільних ігор — Alto’s Adventure та Alto’s Odyssey, котрі з’явились на ПК та консолі. У них вам належить на сноуборді подорожувати по засніжених горах (у Adventure) та пустелях (у Odyssey) керуючи героєм звичайним клацанням на екран, яке дозволяє перестрибувати перешкоди та виконувати різноманітні трюки.

Наступна гра це Remnant: From the Ashes, шутер розроблений студією Gunfire Games, який минулого року вийшов у Steam. Події гри відбуваються після того, як з іншого світу на Землю вдерлося давнє зло. Гравцям поодинці, або з командою із ще двох людей належить пробиватись крізь орди демонів аби повернути втрачене.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Remnant: From the Ashes та The Alto Collection, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Стала відома дата релізу пригодницької гри Twin Mirror

Twin Mirror

Отримайте Railway Empire та Where The Water Tastes Like Wine безкоштовно та назавжди

Отримайте Into The Breach безкоштовно та назавжди

Отримайте HITMAN та Shadowrun Collection безкоштовно та назавжди

Отримайте God’s Trigger та Enter the Gungeon безкоштовно та назавжди

Hitman III буде тимчасовим ексклюзивом Epic Games Store

Hitman III, Hitman 3

Mortal Shell неможливо буде передзамовити на консолях

mortal shell

Популярне