Отримайте Shadow of the Tomb Raider, набір для Knockout City та Submerged: Hidden Depths цілком безкоштовно

В Epic Games Store розпочалася нова щотижнева роздача, у которій ви можете цілком безкоштовно та назавжди отримати Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition, Submerged: Hidden Depths та набір з різними косметичними предметами для Knockout City.

Не забувайте використовувати наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Також ви можете використовувати його для будь-яких інших покупок в Epic Games Store та Fortnite. Вам не важко, нам — приємно!

Shadow of the Tomb Raider це фінальна частина нової трилогії про пригоди розкрадачки гробниць Лари Крофт. У Definitive Edition зібрали всі 7 гробниць з доповнень, зброю, костюми та здібності.

У Submerged: Hidden Depths вас чекають захопливі дослідження потонулого міста, розвалених кінчиків хмарочосів, що вперто стоять над хвилями, покинутих сіл, тепер населених загадковими істотами. А під розбурханим океаном чекає болісне, гнівне щось.

Від сьогодні і до 8 вересня, зайшовши у Knochout City через Epic Games Launcher, кожен гравець отримає скін Kaiju Terror, маску Armazillo Mask, рукавиці Kaiju Claws, переможну позу City Crusher, іконку гравця Armazillo та логотип групи Nuclear Fallout.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати метроїдванію Islets

islets

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Invincible Presents: Atom Eve та Call of the Wild: The Angler

Invincible Presents: Atom Eve

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

Популярне