Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

У новій щотижневі роздачі Epic Games цілком безкоштовно та назавжди роздають Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020. Гра буде безкоштовною до 18:00 наступного четверга.

Stick It To The Man! розповідає історію хлопця на ім’я Рей, котрий одно разу прокидається з величезною схожою на спагеті рукою, що стирчить з його мозгу. Ця рука дала йому здібність читати думки інших та міняти світ за допомогою наклейок, з яких цей світ і складається. Крім того, за ним гониться The Man через злочин, якого Рей не скоював.

Watch Dogs 2 це багатьом відома гра про хакерів. Візьміть на себе роль Маркуса, вступіть у хакерське угрупування DedSec та покладіть найбільшу у світі операційну систему ctOS 2.0, яку кримінальні генії використовують аби контролювати та стежити за суспільством.

Football Manager 2020, як не важко здогадатися з назви, це футбольний симулятор, у которому вам необхідно створити власний клуб та пробити йому шлях на вершину своїми рішеннями.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Отримайте Sunless Sea безкоштовно та назавжди!

Epic Games подарує ігрову валюту власникам Fortnite і Rocket League. Але є нюанс

Fortnite

Отримайте Rage 2 та Absolute Drift безкоштовно та назавжди

У Fortnite пройде фестиваль короткометражок

Fortnite

Chivalry 2 побачить світ вже у червні цього року

Chivalry 2

Серія Kingdom Hearts нарешті завітає на ПК

Kingdom Hearts

Технологія DLSS стала доступнішою для Unreal Engine 4

Nvidia

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: