Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

У новій щотижневі роздачі Epic Games цілком безкоштовно та назавжди роздають Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020. Гра буде безкоштовною до 18:00 наступного четверга.

Stick It To The Man! розповідає історію хлопця на ім’я Рей, котрий одно разу прокидається з величезною схожою на спагеті рукою, що стирчить з його мозгу. Ця рука дала йому здібність читати думки інших та міняти світ за допомогою наклейок, з яких цей світ і складається. Крім того, за ним гониться The Man через злочин, якого Рей не скоював.

Watch Dogs 2 це багатьом відома гра про хакерів. Візьміть на себе роль Маркуса, вступіть у хакерське угрупування DedSec та покладіть найбільшу у світі операційну систему ctOS 2.0, яку кримінальні генії використовують аби контролювати та стежити за суспільством.

Football Manager 2020, як не важко здогадатися з назви, це футбольний симулятор, у которому вам необхідно створити власний клуб та пробити йому шлях на вершину своїми рішеннями.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Тепер Fortnite займає втричі менше місця

Fortnite

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Популярне