Отримайте Total War: WARHAMMER та City of Brass безкоштовно та назавжди

Epic Games Store ні на тиждень не переставали роздавати безкоштовні ігри своїм користувачам, але ми, по зрозумілим причинам, це не так активно висвітлювали. Однак поповнювати бібліотеки треба хоча б для того, щоб проходити всі ці ігри після війни, й тому поспішіть забрати Total War: WARHAMMER та City of Brass у Epic Games Store вже зараз, бо завтра після 18:00 буде пізно.

Станьте сміливим злодієм у City of Brass, пригодницькому бойовику від першої особи від ветеранів студії BioShock. Озброєні ятаганом і універсальним хлистиком, ви будете бити і різати, розставляти приманки та пастки, прокладаючи шлях до серця розкішного мегаполісу за мотивами «Арабської ночі» – або зіткнетеся з вірною смертю, коли часу просто не залишиться.

Сотні годин ігрового процесу чекають на вас на зорі нової ери. Total War: WARHAMMER оживляє світ легендарних героїв, величезних монстрів, літаючих істот, магічних циклонів та полків кошмарних воїнів. Вирушайте в завойовницькі кампанії як доблесні представники Імперії, мстиві гноми, вбивчі графи вампірів, жорстокі орки чи гобліни з племен зеленошкірих. Кожна раса абсолютно різна зі своїми унікальними персонажами, механікою кампанії, бойовими одиницями та стилем гри.

І не забувайте добавляти тег PLAYUA до кожної покупки в Epic Games Store чи напряму в крамниці Fortnite. Ви підтримаєте нас, а ми — підтримаємо ЗСУ!

Читайте також

В Epic Games Store проходить Мега розпродаж з шаленими знижками

epic mega sale

Отримайте Borderlands 3 безкоштовно в Epic Games Store

borderlands 3

Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

sh3 concept 0

Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Sherlock Holmes Chapter One

Отримайте Prey, Jotun: Valhalla Edition та Redout безкоштовно в Epic Games Store

prey

Отримайте Terraforming Mars безкоштовно в Epic Games Store

terraforming mars

Xbox Cloud дозволяє запустити Fortnite на iOS та MacOS абсолютно безкоштовно

fsc42yswqaeae20

Отримайте Just Die Already та Paradigm безкоштовно в Epic Games Store

just die already

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: