Отримайте Wilmot’s Warehouse та 3 out of 10 безкоштовно та назавжди

Epic Games Store запускає нову щотижневу роздачу ігор. Цього разу до наступного четверга можна цілком безкоштовно та назавжди отримати 3 out of 10 та Wilmot’s Warehouse.

Wilmot’s Warehouse це випущена в серпні минулого року головоломка, у котрій вам необхідно зберігати порядок на складі та запам’ятовувати, де що лежить. Це необхідно робити, аби швидко знайти та віддати речі, котрі від вас вимагатиме замовник. З часом речей на складі ставатиме все більше та більше і сортувати їх ставатиме важче, тож підійдіть до цього з усією відповідальністю!

3 out of 10 це гра, про розробників. Розробників не таких, яких ми привикли бачити, які бажають створити шедевр, стараються підтримувати свої колег та відповідати спільноті, а навпаки, тих, хто поставив собі за ціль створити найгіршу у світі ігротворчу студію!

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на 3 out of 10 та Wilmot’s Warehouse, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Online Race Industry Week: Все що ви хотіли знати, але боялись спитати про гонки. 55 годин безкоштовних вебінарів

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди