Отримайте World War Z, Figment та Tormentor x Punisher безкоштовно і назавжди!

Epic Games Store продовжує підтримувати гравців безкоштовними відеоіграм, тому роздають ще три: World War Z, Figment та Tormentor x Punisher. Ігри цілком безкоштовно та назавжди можна забрати від сьогодні і до 2 квітня включно.

World War Z це шутер від третьої особи розроблений Saber Interactive та виданий Mad Dog Games. Основою для гри стала книга 2006 року, події відбуваються у тому ж всесвіті, що й фільм 2013 року. Кооперативна гра розповідає про групу людей, що вижили у зомбі-апокаліпсисі, які

Наступна безкоштовна гра це Figment — екшн-пригода, яка запрошує у дивний та сюрреалістичний світ наповнений нашими найпотаємнішими думками, переконаннями та спогадами. Окрім цікавого ігрового світу, Figment пропонує вам чудову музику, веселі жарти та захоплюючу історію.

І останньою на цей тиждень грою, яку роздають у Epic Games Store є Tormentor x Punisher — гра, у якій все, у тому числі боси та ви, може бути вбите всього за один удар. Знищуйте демонів, набивайте комбінації, отримуйте покращення, вбиваючи незвичними способами і пробуйте пережити постійний натиск ворогів.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри World War Z, Figment та Tormentor x Punisher, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Aerial_Knight’s Never Yield

Aerial_Knight's Never Yield

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Doki Doki Literature Club Plus! та Lost Castle

аніме-тян

Датамайнери знайшли натяки на порти Hi-Fi Rush для Nintendo Switch та PlayStation 5

hi fi chai.png

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати затишну головоломку Doors: Paradox

Doors: Paradox

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати морську пригоду Sail Forth

Sail Forth

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: