Отримайте World War Z, Figment та Tormentor x Punisher безкоштовно і назавжди!

Epic Games Store продовжує підтримувати гравців безкоштовними відеоіграм, тому роздають ще три: World War Z, Figment та Tormentor x Punisher. Ігри цілком безкоштовно та назавжди можна забрати від сьогодні і до 2 квітня включно.

World War Z це шутер від третьої особи розроблений Saber Interactive та виданий Mad Dog Games. Основою для гри стала книга 2006 року, події відбуваються у тому ж всесвіті, що й фільм 2013 року. Кооперативна гра розповідає про групу людей, що вижили у зомбі-апокаліпсисі, які

Наступна безкоштовна гра це Figment — екшн-пригода, яка запрошує у дивний та сюрреалістичний світ наповнений нашими найпотаємнішими думками, переконаннями та спогадами. Окрім цікавого ігрового світу, Figment пропонує вам чудову музику, веселі жарти та захоплюючу історію.

І останньою на цей тиждень грою, яку роздають у Epic Games Store є Tormentor x Punisher — гра, у якій все, у тому числі боси та ви, може бути вбите всього за один удар. Знищуйте демонів, набивайте комбінації, отримуйте покращення, вбиваючи незвичними способами і пробуйте пережити постійний натиск ворогів.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри World War Z, Figment та Tormentor x Punisher, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Популярне