Отримайте World War Z, Figment та Tormentor x Punisher безкоштовно і назавжди!

Epic Games Store продовжує підтримувати гравців безкоштовними відеоіграм, тому роздають ще три: World War Z, Figment та Tormentor x Punisher. Ігри цілком безкоштовно та назавжди можна забрати від сьогодні і до 2 квітня включно.

World War Z це шутер від третьої особи розроблений Saber Interactive та виданий Mad Dog Games. Основою для гри стала книга 2006 року, події відбуваються у тому ж всесвіті, що й фільм 2013 року. Кооперативна гра розповідає про групу людей, що вижили у зомбі-апокаліпсисі, які

Наступна безкоштовна гра це Figment — екшн-пригода, яка запрошує у дивний та сюрреалістичний світ наповнений нашими найпотаємнішими думками, переконаннями та спогадами. Окрім цікавого ігрового світу, Figment пропонує вам чудову музику, веселі жарти та захоплюючу історію.

І останньою на цей тиждень грою, яку роздають у Epic Games Store є Tormentor x Punisher — гра, у якій все, у тому числі боси та ви, може бути вбите всього за один удар. Знищуйте демонів, набивайте комбінації, отримуйте покращення, вбиваючи незвичними способами і пробуйте пережити постійний натиск ворогів.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на ігри World War Z, Figment та Tormentor x Punisher, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Отримайте Drawful 2, Gone Home та Hob безкоштовно та назавжди!

У Steam та інших крамницях безкоштовно роздають ігри

steam

Отримайте Watch Dogs і The Stanley Parable безкоштовно та назавжди!

Отримайте Anodyne 2, A Short Hike та Mutazione безкоштовно та назавжди!

У Epic Games Store з’явився список бажаного

Epic Games Store Wishlist

Усі покидають GeForce NOW, а дарма

Geforce Now

Отримайте Offworld Trading Company та GoNNER безкоштовно та назавжди!

Отримайте InnerSpace безкоштовно!

Популярне