Отримайте Yooka-Laylee and the Impossible Lair безкоштовно!

Вчора Epic Games Store роздали 12 безкоштовну гру в рамках раніше анонсованої акції, і ця гра мала б стати останньою, однак хтось щось неправильно підрахував і ігр насправді буде 13! Так сьогодні безкоштовно роздають вже точно останню гру в рамках цієї святкової акції — Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair – це платформер від ключових розробників Donkey Kong Country. Яскрава та динамічна гра пропонує вам як 2,5D так і 3D ігролад з масою різноманітних рівнів, до того ж це ще й новинка, реліз якої відбувся лише кілька місяців тому, тому не проґавте таку можливість та заберіть Yooka-Laylee and the Impossible Lair у Epic Games Store вже зараз! 

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на гру Yooka-Laylee and the Impossible Lair, ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Epic Games Store безкоштовно роздає Pine

День Зоряних Війн 2021: Знижки на всіх основних платформах

Epic Games Store роздає Idle Champions of the Forgotten Realms

В Epic Games Store з’явився магазин інді-ігор itch.io та кілька інших програм

Epic Games Store безкоштовно роздає Aline: Isolation та Hand of Fate 2

Epic Games Store безкоштовно роздає аж три гри

Sony інвестували 200 мільйонів в Epic Games

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: