Outriders все ще не стала прибутковою

У звіті перед інвесторами, команда студії People Can Fly повідомила, що не може гарантувати роялті з Outriders. Гра так і не стала прибутковою за перший рік продажів.

Outriders вийшли 1 квітня минулого року і на старті їй вдалося добре себе показати. Проєкт зібрав понад 3.5 млн унікальних гравців, значною мірою завдяки появі на релізі в Game Pass, де гравцям не довелося його купляти. Відгуки на гру були змішані, зокрема можна почитати наш огляд, проте були у гри й свої поціновувачі. Та як зʼясувалося їх недостатньо, тож Square Enix не змогла повернути всі витрачені на розробку та видання проєкту кошти і вийти в плюс. Відповідно й студія-розробник, People Can Fly, не може отримати ніяких фінансових бонусів.

Втім, гра й досі розвивається. Тогоріч зробили невелике контентовливання New Horizon. А нещодавньо People Can Fly деталізували чимале платне доповнення, Wordslayer, яке повинно вийти 30 червня. У ньому команда зосередиться не стільки на новому контенті, скільки на допрацюваннях ядра гри, що допоможе проєкту в перспективі.

Square Enix планувала зробити з Outriders нову грошовиту франшизу, але схоже, як і з усім іншим проєктами в останні роки, гра не змогла виправдати завищених очікувань видавця. Перейти під крило Embracer Group у рамках масштабного продажу частини активів Square Enix франшизі теж не довелося, тож тепер People Can Fly живуть з тим, що мають.

Читайте також

Штурхаючи труп: Babylon’s Fall чомусь продовжують розвивати

Babylon's Fall

Завдяки Final Fantasy XIV: Square Enix повідомила про успішний фінансовий рік

Final Fantasy XIV

Зовсім скоро Battlefield 2042 зʼявиться в Xbox Game Pass

Battlefield 2042

Deus Ex змінює власника: Embracer Group купляє у Square Enix кілька студій з повʼязаними франшизами

Assassin’s Creed Origins влітку зʼявиться у Game Pass

Assassin's Creed Origins

Вежа обвалилася: У Babylon’s Fall на ПК грає менш як 50 людей через місяць після релізу

Babylon's Fall

Нова вайфу на горизонті! Square Enix анонсували аніме-адаптацію Nier: Automata

NieR anime

Студія People Can Fly, розробники Outriders, шукають працівників у Львові та Кракові

Outriders

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: