Overwatch 2 може вбити ваш ПК, а розробники відкуповуються скінами

Після низки проблем із серверами, баґами, що руйнують гру, втратою рейтингово прогресу та інших проблем в Overwatch 2, гравці зіткнулися з новою загрозою, яка перезавантажує або вимикає комп’ютер. А в окремих випадках доходить навіть до повної непрацездатності ПК. За словами ґеймерів, потенційна загроза для комп’ютера з’явилася у грі ще з 4 жовтня, проте Blizzard вирішила публічно заявити про це через тиждень після релізу шутера.

Служба підтримки клієнтів Blizzard у Європі вперше написала про це 11 жовтня і просить тих, хто зіткнувся з цією проблемою, повідомити про неполадки. Судячи з повідомлень користувачів, помилка не є послідовною. У декого вона може з’явитися під час матчів, а в когось — ще в головному меню. В одних користувачів шутер вилітає на робочий стіл, а в інших з’являються сині екрани смерті. Також є випадки перегріву процесора, що може спричинити несправність комп’ютера.

Потрібно погодитися, що запуск Overwatch 2 став справжнім атракціоном емоцій, коли гра з першого погляду викликає задоволення, але в той же час гравці цілком заслужено зляться на розробників. У грі були проблеми майже по всіх фронтах: черги із 40 000 гравців на вході, недоступні герої, які вже були розблоковані, численні DDoS-атаки тощо. І всі ці проблеми вирішувались розробниками дуже повільно.

Blizzard взяла до відома ці скарги і вирішила компенсувати гравцям завдані клопоти, подарунками в грі. Компанія подарує кілька вихідних з подвоєним досвідом у матчі, а також всім гравцям, які увійдуть до гри в період з 25 жовтня до кінця першого сезону, отримають легендарний скін для Женця та амулет на зброю.

Чесно кажучи, такі собі подаруночки, якщо в тебе через помилку розробників згорів або пошкодився ПК.

Автор: Олексій Чікіда

Читайте також

Колишні партнери Blizzard розтрощили монумент орка з Warcraft у прямому ефірі

warcraft 3 reforged orc

Pay2Lose: Скін у Overwatch 2 робить власника мішенню

Overwatch 2

Overwatch 2 за тиждень отримає нового героя-танка з наноботами

Overwatch 2 Ramatta

Blizzard повністю йде з Китаю

Чутки: Diablo IV вийде у квітні

2022 11 07 13.58.31

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

Overwatch 2

Стрім Overwatch 2 (і черги на сервер) — сьогодні о 22:30

Overwatch 2

10 причин зіграти в Overwatch 2 — Що нового у продовженні?

Overwatch 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: