web analytics

Overwatch 2 може вбити ваш ПК, а розробники відкуповуються скінами

Після низки проблем із серверами, баґами, що руйнують гру, втратою рейтингово прогресу та інших проблем в Overwatch 2, гравці зіткнулися з новою загрозою, яка перезавантажує або вимикає комп’ютер. А в окремих випадках доходить навіть до повної непрацездатності ПК. За словами ґеймерів, потенційна загроза для комп’ютера з’явилася у грі ще з 4 жовтня, проте Blizzard вирішила публічно заявити про це через тиждень після релізу шутера.

Служба підтримки клієнтів Blizzard у Європі вперше написала про це 11 жовтня і просить тих, хто зіткнувся з цією проблемою, повідомити про неполадки. Судячи з повідомлень користувачів, помилка не є послідовною. У декого вона може з’явитися під час матчів, а в когось — ще в головному меню. В одних користувачів шутер вилітає на робочий стіл, а в інших з’являються сині екрани смерті. Також є випадки перегріву процесора, що може спричинити несправність комп’ютера.

Потрібно погодитися, що запуск Overwatch 2 став справжнім атракціоном емоцій, коли гра з першого погляду викликає задоволення, але в той же час гравці цілком заслужено зляться на розробників. У грі були проблеми майже по всіх фронтах: черги із 40 000 гравців на вході, недоступні герої, які вже були розблоковані, численні DDoS-атаки тощо. І всі ці проблеми вирішувались розробниками дуже повільно.

Blizzard взяла до відома ці скарги і вирішила компенсувати гравцям завдані клопоти, подарунками в грі. Компанія подарує кілька вихідних з подвоєним досвідом у матчі, а також всім гравцям, які увійдуть до гри в період з 25 жовтня до кінця першого сезону, отримають легендарний скін для Женця та амулет на зброю.

Чесно кажучи, такі собі подаруночки, якщо в тебе через помилку розробників згорів або пошкодився ПК.

Автор: Олексій Чікіда

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal