Overwatch 2 стала найгіршою грою в Steam

Минула заледве доба з часу релізу Overwatch 2 у Steam, як гра отримала понад 35 тисяч відгуків, 86% із яких були негативними. Це вже досить печальна статистика, але в наступні 12 годин вона змогла стати ЩЕ гіршою!

Наразі Overwatch 2 визнана найгіршою грою Steam за оцінками користувачів — вона має всього лише 9% схвальних відгуків при їх абсолютно дикій кількості в понад 85 тисяч.

Здебільшого відгуки залишають гравці, які свого часу достатньо награлися в Battle.net — але там ж нема системи користувацьких рецензій, тож вони нарешті можуть виплеснути своє невдоволення в Steam. Найчастіше згадують погіршення стану монетизації, бо на зміну лутбоксам, які могли випасти й так, тепер щосезону слід купувати бойові перепустки, а сама вартість окремих скінів значно зросла.

Свою дещицю негативу зібрало й свіже доповнення Invasion, яке за 508₴ пропонує те, що в ідеалі мало би бути безкоштовним. Адже від обіцяного PvE-компонента (який мав бути частиною базової Overwatch 2) розробники відмовилися, створивши натомість досить простенькі “режими орди” за форматом, знайомим по першій частині.

 

Щоправда, варто нагадати, що відгуки користувачів, особливо для безкоштовних ігор — це штука минуча. Скажімо, eFootball (Pro Evolution Soccer, остаточно добита KONAMI), яка в 2021 році теж носила коричнеу корону найгіршої гри в Steam із аж 8% схвальних відгуків, зараз має 37% на основі 57 тисяч відгуків.

Тому й для Overwatch 2 теж не все втрачено… за умови, що розробники візьмуться таки поліпшувати гру й хоч якось дотягувати її до обіцяного колись стану. Але щось від жовтня минулого року покращень не вийдно.

Ну і ще одне важливе питання: побачивши таку реакцію на свій перший реліз у Steam, яку гру Blizzard випустять там наступною?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Rival Rides

Diablo IV матиме безкоштовний доступ протягом усього тижня

diablo iv

«Такі ігри повинні бути незаконними». Гравці насміхаються з The Walking Dead: Destinies

The Walking Dead: Destinies

Осінній розпродаж (і голосування за Steam Awards) розпочнеться наступного тижня

[ОНОВЛЕНО] Valve відновила безкоштовну роздачу Half-Life

Half-Life

Steam банить (не лише) українців, охочих придбати новий Steam Deck через інший регіон

steam banned 2023

Забутий український шутер Boiling Point з’явився в Steam i GOG

boiling point road to hell 10

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: