Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

Уже не перший рік у Blizzard існує традиція роздавати співробітникам бонус за фінансовий успіх їхніх проєктів.  Такий підхід був частиною кампанії по залученню розробників у розподіл доходів студії. Але в останні роки він змінився, тепер розробники отримують бонуси за результатами успішності проєктів над якими вони працюють, а не компанії загалом. Й ось цьогоріч творці Overwatch 2 залишилися без бонусів.

Нумо розбиратися як це працює. Двічі на рік Blizzard видає працівникам бонус залежно від того, як себе показала гра над якою ті працюють за останні кілька місяців. Перший такий бонус розробники отримують в серпні, за результатами першої половини року, а потім в березні — за другу частину фінансового року.

І якщо раніше бонуси отримували на основі загальних результатів роботи компанії, то зараз, після суперечки Blizzard та Activision це змінилося. Тепер бонус прив’язується до франшизи й, на основі її результатів, формується премія.

В Activision вважають, що люди, які займаються успішними проєктами повинні отримувати більше. Керівництво Blizzard вважало, що це хибна політика, адже тоді штат захоче працювати тільки на “успішних” проєктах. Коли ж бонуси ділили на всіх це питання навіть не ставало на порядок денний. Але горезвісний Боббі Котік домігся свого.

Відсутність бонусів у розробників дає прекрасну нагоду зрозуміти наскільки в Overwatch 2 великі проблеми. Оскільки, на відміну від першої, друга частина гри є безкоштовною — заробити на ній поки не виходить. А весь контент, що пропонували розробники, продавався з дуже низькими показниками. Звідси й почалися проблеми, через які частину команди було звільнено, а решта залишилася без грошей.

Змінити ситуацію в компанії має її новий президент — Йоганна Фаріс. Вона повідомила, що наразі вивчає всі деталі розподілу прибутку та інші непопулярні рішення, що були прийняті до неї.

Поки що не було прийнято ніяких рішень, оскільки я все ще освоююся на новій посаді та вивчаю всі питання, від яких залежить функціонування компанії.

Тим часом було вирішено повністю відмовитися від PvE-контенту та зосередитися на PvP, що, як вірять в середині Blizzard, має дати грі друге дихання. Сподіваємося, що відсутність бонусу та понурий моральний стан не стане на заваді роботі команди розробників.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Холдинг Thunderful продає видавництво Headup на 90% дешевше, ніж купив

dr fetus mean meat machine copertina

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Усі герої Overwatch 2 стануть відразу доступні гравцям у 10-му сезоні

Overwatch 2

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Розробники серії SteamWorld втратили 60 млн доларів за 2023 рік

steamworld headhunter