Pagan Online виходить в ранній доступ у Steam та Wargaming.net

Сьогодні Wargaming і Mad Head Games оголосили про старт раннього доступу Pagan Online, нової hack-and-slash action RPG. Гра з’явиться на двох платформах — Steam і Wargaming.net.  У ранньому доступі можна буде придбати одне видання Pagan Online, в Україні воно буде коштувати 600 гривень. Версії Pagan Online на обох платформах ідентичні з точки зору функцій і використовують один і той же сервер.

Pagan Online — це динамічний hack-n-slash action RPG для ПК, дія якої розгортається у вигаданому всесвіті котрий  надихається слов’янської міфологією. Гра розробляється сербської студією Mad Head Games і видається компанією Wargaming.

Просуваючись по сюжетній кампанії, ви зможете влаштувати стрес-тест своїм ігровим навичкам в захоплюючих битвах з незліченними ордами монстрів і страхітливими босами в трьох варіантах складності. У безлічі додаткових режимів вас чекає ще більше випробувань і ще більше луту. Ви також зможете відкрити і прокачати всі вісім ігрових персонажів. Чим більше персонажів ви відкриєте і чим вище буде їх рівень, тим вище буде рівень вашого облікового запису та тим більше нових викликів і нагород будуть вам доступні.

Основні особливості Pagan Online:

 • Короткі ігрові сесії, насичені дією, небезпекою, сюрпризами і здобиччю.
 • Вісім ігрових персонажів з унікальними здібностями і ігровими стилями.
 • Керування за допомогою WASD + мишки.
 • Оригінальний сеттинг і сюжетна кампанія, натхненні слов’янської міфологією.

За рік з невеликим ми створили пристойну основу, яка дасть чітке уявлення про наші наміри, каже Джейкоб Бьюклер, директор по продукту Pagan Online,Ми хочемо розвивати цю основу, додаючи те, що потрібно гравцям. І ранній доступідеальний механізм для цього. Скільки часу ми проведемо в ранньому доступі, буде залежати від того, як гравці будуть оцінювати гру. Зараз нам здається, що ми вийдемо з раннього доступу в повноцінний реліз вже в цьому році.

Ми поважаємо закони жанру і цінуємо дух старої школи. Однак в цьому жанрі по самі вінця набилося ігор, в які можна грати з вимкненим монітором, — розповідає Ярополк Раш, директор видавничого напряму Pagan Online. — Ми збираємося повернути екшен в Action RPG. При цьому нам би хотілося уникнути “пастки візіонера” ​​і не робити гру, яку зрозуміють тільки через 30 років і внесуть в підручники. Ми хочемо, щоб безліч людей насолоджувалися Pagan Online вже зараз. А для того, щоб успішно балансувати між баченнями майбутнього і реальністю дня сьогоднішнього, нам необхідний прямий зв’язок з гравцями.

Що гравці отримають з першого дня раннього доступу:

 • Вісім ігрових персонажів з унікальними здібностями і ігровими стилями.
 • Безліч різноманітних способів воювати з монстрами і босами.
 • Систему управління WASD + миша для більшого контролю над ситуацією в бою.
 • Три рівня складності: на випадок, якщо «нормально» не ваш варіант.
 • Захоплюючу сюжетну кампанію з п’яти актів за участю давніх слов’янських богів.
 • Систему очок Спадщини, яка наповнить хаос війни змістом, дозволить швидше прокачувати нових ігрових персонажів і відкриє нові виклики і нагороди.
 • Систему крафту.
 • Пантеон – місце, де ви цікаво і вкрай захоплююче проведете час між битвами в компанії інших гравців.
 • Різні варіанти зовнішності (іменовані також «скінами») і анімовані емоції для кожного персонажа.
 • Ексклюзивну нагороду для учасників раннього доступу — вихованця-попутника Archmage Woodward. Беріть його з собою в битву, і повалені монстри будуть давати на 7% більше золота.

Найближчим часом в Pagan Online буде додано режим спільної гри, який вже мали можливість оцінити учасники закритих тестів.

Читайте також

Dwarf Fortress вийшла у Steam із оновленою графікою та туторіалом

Dwarf Fortress

Неспішно рухаємося вперед — Новини Steam-кураторів PlayUA

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Крихітні інді-шутери, на які варто звернути увагу

From Space

Valve оновила дизайн Steam Big Picture

Steam

Valve тепер частіше оновлюватиме регіональні ціни в Steam

steam

Valve випустили оновлений мобільний додаток Steam

new steam app

У RimWorld з’являться вагітність і генна інженерія

rimworld biotech art

Пограйте в демо української Erra: Exordium — вона неочікувано класна

erra

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: