Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Pagan Online, рольовий бойовик від Wargaming і Mad Head Games, вийде в офіційний реліз 27 серпня 2019 року. У версії 1.0 гравців чекає новий контент і ігрові системи, перероблені за відгуками гравців раннього доступу. Pagan Online поєднує дизайн класичної top-down action RPG з інтенсивними PVE-сесіями, унікальними персонажами і битвами, здатними кинути виклик навіть найдосвідченішим гравцям. Ціна не зміниться та становитиме 300 гривень, як і раніше.

«Ми почали наші закриті тести,” випробування “, десять місяців тому. І з тих пір гравці постійно допомагають нам покращувати гру, – каже Урош Баньесевіч, креативний директор Mad Head Games. – Завдяки ідеям, що надійшли від гравців, за чотири місяці перебування гри в ранньому доступі нам вдалося створити абсолютно нові механіки і зробити зміни, що здавалися немислимими. Релізна версія Pagan Online буде вже іншою грою ».

«Це преміум-гра, але при цьому і гра-сервіс: отже, гравців чекають регулярні оновлення фіч і тематичні додатки, – каже Джейкоб Бьюклер, менеджер по продукту в Wargaming. – Ми не збираємося зупинятися і раді покинути ранній доступ. Тепер же нам не терпиться розповісти про те, як Pagan Online буде рости і розвиватися після запуску ».

 

Що нового в релізній версії Pagan Online?

 • Повна сюжетна кампанія — вісім актів, нові зони і карти, а також два додаткові боси.
 • Click-to-move і повна підтримка контролера — спочатку заточене під клавіатури керування покращили за численними заявками гравців.
 • Два нових ігрових персонажа доповнюють ростер до круглої десятки:
  Ельда – швидкий і спритний персонаж, що орудує двома мечами, крижаний конструкт із завидною швидкістю атаки, здатний сповільнювати або заморожувати ворогів з кожним ударом;
  Гектор – спритник, задирака і піроман, який використовує мушкет і різноманітні брудні трюки, результат яких, як правило, один: все в вогні.
 • Легендарна зброя — деякі види легендарного зброї тепер можна поліпшити до епічного, перемігши в найскладніших битвах в грі.
 • Школи магії — нова система рідкісних предметів спорядження магічного походження, що дають сетові бонуси, і богоподібний зовнішній вигляд.
 • Перероблена система ремесла і видобутку — видобуток став більш різноманітним і потужним. Якщо ви здобудете рецепт (а за ними тепер треба серйозно полювати), то зможете створити потужніший предмет.
 • Нове дерево здібностей стало справжнім деревом, своє для кожного з десяти персонажів, воно дозволяє створити персонажа на ваш смак, покращуючи, змінюючи і відкриваючи нові здібності.
 • End-game контент — після того як ви пройдете кампанію та здобудете спорядження певного рівня, вам відкриються нові виклики, що відкриють нові можливості покращення ваших улюблених персонажів.

 

Релізна версія Pagan Online буде доступна на ігровій виставці Gamescom, що проходить в німецькому Кельні з 20 по 24 серпня, де Pagan Online стане частиною стенда Wargaming (Booth A031 in Hall 8.1). Відвідувачі виставки, які спробували нову версію на стенді, отримають ексклюзивного ігрового вихованця — дракона спустошувача. А ті, хто зайде в гру під час проведення Gamescom, виявлять у себе на акаунті ще одного вихованця — безстрашного єнота.

Доступ до релізної версії гри під час виставки Gamescom (за тиждень до офіційного релізу), а також право проводити стрім, записувати і публікувати геймплей будуть надані членам клубу Might & Glory Club, який з сьогоднішнього дня починає своє існування. Разом з доступом в гру члени клубу отримають коди на ексклюзивні ігрові подарунки, які зможуть роздавати своїм шанувальникам. Pagan Online запрошує як початківців, так і впевнених у собі стрімерів, творців відео, письменників, художників і модераторів спільнот скористатися цією можливістю. Автори найбільш творчих і / або резонансних виступів будуть включені в число творців гри, а також отримають інформаційну підтримку під час проведення акції. Крім того, команда Pagan Online вибере декілька учасників і запропонує їм Медіапартнерство, консультації та практичну допомогу в перетворенні їх творчого хобі на професію. Заявки на членство в Might & Glory Club приймаються на офіційному сайті гри

Приєднатися до раннього доступу до Pagan Online можна за 300 гривень:
Steam
Wargaming.net

Читайте також

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Tower of Fantasy 💙💛 Головні фічі гри та де шукати українське комьюніті (Game Story)

tower of fantasy

Xbox в Україні, черговий скандал з NaVi та Зоряні Війни | Ігрові Нью(д)си від Nikattica

Ігроньюси 8

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Нова Лариса Крофт, повернення Макса Пейна та BAFTA | Ігрові ню(д)си від Nikattica

gaming news 2 play ua

Wargaming припиняє роботу в Росії та Білорусі… але є нюанс

World of Tanks

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: