Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Pagan Online, рольовий бойовик від Wargaming і Mad Head Games, вийде в офіційний реліз 27 серпня 2019 року. У версії 1.0 гравців чекає новий контент і ігрові системи, перероблені за відгуками гравців раннього доступу. Pagan Online поєднує дизайн класичної top-down action RPG з інтенсивними PVE-сесіями, унікальними персонажами і битвами, здатними кинути виклик навіть найдосвідченішим гравцям. Ціна не зміниться та становитиме 300 гривень, як і раніше.

«Ми почали наші закриті тести,” випробування “, десять місяців тому. І з тих пір гравці постійно допомагають нам покращувати гру, – каже Урош Баньесевіч, креативний директор Mad Head Games. – Завдяки ідеям, що надійшли від гравців, за чотири місяці перебування гри в ранньому доступі нам вдалося створити абсолютно нові механіки і зробити зміни, що здавалися немислимими. Релізна версія Pagan Online буде вже іншою грою ».

«Це преміум-гра, але при цьому і гра-сервіс: отже, гравців чекають регулярні оновлення фіч і тематичні додатки, – каже Джейкоб Бьюклер, менеджер по продукту в Wargaming. – Ми не збираємося зупинятися і раді покинути ранній доступ. Тепер же нам не терпиться розповісти про те, як Pagan Online буде рости і розвиватися після запуску ».

 

Що нового в релізній версії Pagan Online?

 • Повна сюжетна кампанія — вісім актів, нові зони і карти, а також два додаткові боси.
 • Click-to-move і повна підтримка контролера — спочатку заточене під клавіатури керування покращили за численними заявками гравців.
 • Два нових ігрових персонажа доповнюють ростер до круглої десятки:
  Ельда – швидкий і спритний персонаж, що орудує двома мечами, крижаний конструкт із завидною швидкістю атаки, здатний сповільнювати або заморожувати ворогів з кожним ударом;
  Гектор – спритник, задирака і піроман, який використовує мушкет і різноманітні брудні трюки, результат яких, як правило, один: все в вогні.
 • Легендарна зброя — деякі види легендарного зброї тепер можна поліпшити до епічного, перемігши в найскладніших битвах в грі.
 • Школи магії — нова система рідкісних предметів спорядження магічного походження, що дають сетові бонуси, і богоподібний зовнішній вигляд.
 • Перероблена система ремесла і видобутку — видобуток став більш різноманітним і потужним. Якщо ви здобудете рецепт (а за ними тепер треба серйозно полювати), то зможете створити потужніший предмет.
 • Нове дерево здібностей стало справжнім деревом, своє для кожного з десяти персонажів, воно дозволяє створити персонажа на ваш смак, покращуючи, змінюючи і відкриваючи нові здібності.
 • End-game контент — після того як ви пройдете кампанію та здобудете спорядження певного рівня, вам відкриються нові виклики, що відкриють нові можливості покращення ваших улюблених персонажів.

 

Релізна версія Pagan Online буде доступна на ігровій виставці Gamescom, що проходить в німецькому Кельні з 20 по 24 серпня, де Pagan Online стане частиною стенда Wargaming (Booth A031 in Hall 8.1). Відвідувачі виставки, які спробували нову версію на стенді, отримають ексклюзивного ігрового вихованця — дракона спустошувача. А ті, хто зайде в гру під час проведення Gamescom, виявлять у себе на акаунті ще одного вихованця — безстрашного єнота.

Доступ до релізної версії гри під час виставки Gamescom (за тиждень до офіційного релізу), а також право проводити стрім, записувати і публікувати геймплей будуть надані членам клубу Might & Glory Club, який з сьогоднішнього дня починає своє існування. Разом з доступом в гру члени клубу отримають коди на ексклюзивні ігрові подарунки, які зможуть роздавати своїм шанувальникам. Pagan Online запрошує як початківців, так і впевнених у собі стрімерів, творців відео, письменників, художників і модераторів спільнот скористатися цією можливістю. Автори найбільш творчих і / або резонансних виступів будуть включені в число творців гри, а також отримають інформаційну підтримку під час проведення акції. Крім того, команда Pagan Online вибере декілька учасників і запропонує їм Медіапартнерство, консультації та практичну допомогу в перетворенні їх творчого хобі на професію. Заявки на членство в Might & Glory Club приймаються на офіційному сайті гри

Приєднатися до раннього доступу до Pagan Online можна за 300 гривень:
Steam
Wargaming.net

Читайте також

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Death Stranding отримає власний музичний альбом

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Огляд Pagan Online

Pagan Online

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

Відкриття D23 — Що показали, та розказали. (Оновлено)

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Don’t Starve Together отримає оновлення з корабликами

Популярне