Паляниця Awards 2021! Проголосуйте та підтримайте україномовний Youtube #WatchUA

Нещодавно у новому випуску шоу “#@)₴?$0 з Майклом Щуром” було оголошено номінантів “Паляниця Awards 2021” — другої щорічної Youtube-премії, яку заснував канал Телебачення Торонто. Переможець отримає 100 000 гривень на розвиток свого каналу.

Гроші були зібрані на першому фестивалі україномовного відеоблогінгу UaTube, що відбувся у Києві 18 вересня 2021 року. Там була присутня і редакція PlayUA. Ми брали участь у дискусії про ігри та ігрову індустрію в Україні. Запис панелі має бути скоро на нашому каналі.

До фіналу “Паляниця Awards 2021” потрапила і ігрова ютуберка та представник #WatchUANicattica. Ніка, авторка каналу, живе та знімає свої відео у ̷Л̷ь̷в̷о̷в̷і̷ Києві. Особливістю її робіт є те, що вона чудово перетворюється в образи з ігор, про які розповідає. Ніка сильно заморочується над стилем, сценаріями та подачею інформації в своїх відео.

Зараз в спільноті каналу Телебачення Торонто проходить фінальне голосування, де ви можете віддати свій голос та підтримати когось з п’яти номінантів. Основним конкурентом Ніки зараз є канал про подорожі — Travel Bastards.

Ми радимо вам вибирати той канал, який, звісно, сподобався саме вам, але ми не можемо не підтримати нашу колегу в ігровому сегменті україномовного Youtube.

Також до п’ятірки номінантів потрапили чудові канали: Балицька влог (lifestyle та пригоди), Андрій Каранда. Ландшафтний дизайн (очевидно, що канал про ландшафтний дизайн), Влад Сторітелер (канал про те як писати історії, сценарії тощо).

В будь-якому разі радіємо за те, що Nicattica потрапила до шортлісту, та вдячні команді Телебачення Торонто та Міжнародному Фонду Відродження за підтримку українського Youtube.

Бажаємо всім учасникам та україномовним контентмейкерам наснаги та перемог. А ви, наші читачі, можете підтримати кожного з них підпискою, вподобайками та коментарями.

Підтримайте україномовних контентмейкерів та шукайте їх за гештегом #WatchUA на Youtube або на нашому порталі у відповідному розділі.

Читайте також

ПІДСУМКИ: Визначаємо кращий тайтл аніме-зими 2022 | MANGUA

Акебі

Подкаст “Ігровий Джавелін” #7 (Rendaros UA)

джа7

MANGUA #35: Переклад під окупацією або коли нам чекати нову манґу українською

Берегиня

MANGUA #34: Як конотопська відьма маньхву перекладала або чим завершилась Атака Титанів

692910724401

MANGUA #33: Тотальна мобілізація художників або третя частина фінального сезону Атаки Титанів

бог ЗСУ2

Новини #0: як японці підтримують ЗСУ або рубрика аніме-новин на каналі | MANGUA

e751a78ae9a98839315c73ebc29c4423

Невизнані шедеври PlayStation 2 – Hidden Gems PS2 (Таємна кімната)

Невизнані шедеври playstation 2 hidden gems ps2

Симулятор волонтера, військовий Zомбі-шутер та кілька ігор про Чорнобаївку (Падон)

wargames

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: