Пандемічна новинка: Онлайн квест-кімната Project Avatar дає можливість розважитися з друзями, не виходячи з дому

Квест-кімнати довгий час були суто офлайн-активностями на попередньо підготовлених локаціях, де ми з друзями чи колегами збиралися, щоб розв’язати кілька загадок, полякатися і потикати руками у все що криво лежить, аби тільки знайти ключ. Втім, у пандемічні часи цей, здавалося б, поставлений на паузу формат, розквіт новим квітом, і умільці зі Львова виступили першопроходцями в цій області.

Вони створили онлайн квест-кімнату. У цьому випадку команда з довільної кількості людей зідзвонюється по Зуму і, керуючи віддалено живим актором, намагається розв’язати якомога більше загадок та допомогти Утя Мену покинути цей вимір. Кількість життів і час обмежені, а от варіативність можливих дій — ні. Головне не пересваритися у спробах з’ясувати — яку шухляду відкривати наступною. Усього доступні три варіанти розвитку подій: своєрідна крамничка Ципа Мена, горорний підвал магазину та батл-формат для тімбілдінгів. На цих вихідних редакція PlayUA взяла участь у першому та дивом спромоглася потрапити у десятку глобального рейтингу. Тож саме час і вам спробувати свої сили. Хто зна, може саме ви випрете нас звідти.

А записатися на квест самостійно, ви можете на сайті Project Avatar. У команди є україно- та англомовні версії, тож якщо ви захочете зіграти мультинаціональною командою — у вас вийде.

Читайте також

Стрім онлайн-квесту Project Avatar: First Mission

Project Avatar: First Mission

Starfield вийде в листопаді 2022-го лише на ПК та Xbox Series

Starfield

S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у квітні наступного року. Показали перший ігролад

S.T.A.L.K.E.R. 2

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Отримайте Titan Souls у Steam безкоштовно і назавжди

Titan Souls

Ігрова адаптація Avatar від Ubisoft вийде у 2022 році

Avatar: Frontiers of Pandora

Оголошено переможців премії Української кіноакадемії “Золота Дзиґа 2021”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: