Пандемічна новинка: Онлайн квест-кімната Project Avatar дає можливість розважитися з друзями, не виходячи з дому

Квест-кімнати довгий час були суто офлайн-активностями на попередньо підготовлених локаціях, де ми з друзями чи колегами збиралися, щоб розв’язати кілька загадок, полякатися і потикати руками у все що криво лежить, аби тільки знайти ключ. Втім, у пандемічні часи цей, здавалося б, поставлений на паузу формат, розквіт новим квітом, і умільці зі Львова виступили першопроходцями в цій області.

Вони створили онлайн квест-кімнату. У цьому випадку команда з довільної кількості людей зідзвонюється по Зуму і, керуючи віддалено живим актором, намагається розв’язати якомога більше загадок та допомогти Утя Мену покинути цей вимір. Кількість життів і час обмежені, а от варіативність можливих дій — ні. Головне не пересваритися у спробах з’ясувати — яку шухляду відкривати наступною. Усього доступні три варіанти розвитку подій: своєрідна крамничка Ципа Мена, горорний підвал магазину та батл-формат для тімбілдінгів. На цих вихідних редакція PlayUA взяла участь у першому та дивом спромоглася потрапити у десятку глобального рейтингу. Тож саме час і вам спробувати свої сили. Хто зна, може саме ви випрете нас звідти.

А записатися на квест самостійно, ви можете на сайті Project Avatar. У команди є україно- та англомовні версії, тож якщо ви захочете зіграти мультинаціональною командою — у вас вийде.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім онлайн-квесту Project Avatar: First Mission

Project Avatar: First Mission

Embracer Group продає Saber Interactive за 500 мільйонів доларів

p.ua.saber

«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

helldivers 2

Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

silksong

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант

Baldur’s Gate 3 принесла власникам D&D 90 млн доларів

baldur's gate 3

Чітери дісталися до Helldivers 2

helldivers 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: