Paradox викупила студію-творця Vampire: The Masquerade і The Darkness

20130104072624

Paradox Interactive повідомила про те, що викупила права на студію White Wolf у її попереднього видавця CCP. Разом з цим до могутнього шведського видавця перейшли права на франчайзи Vampire: The Masquerade і The Darkness. Остання включає в себе багатостраждальну мультиплеєрну ролівку World of Darkness, розробку якої скасували 1,5 роки тому.

Таким чином ці популярні в минулому франчази мають усі шанси бути відродженими, адже разом з правами на них до Paradox Interactive перейшли і всі напрацювання студії. Понад те видавець запевнив нас у своїй прихильності до ігор White Wolf та обіцяє не обмежувати творчість студії, при тому всіляко допомагаючи їм при потребі:

Подібно іграм Paradox, інтелектуальна власність White Wolf має сильну, згуртовану спільноту прихильників. Це зв’язок по духу, але між нашими продуктами є величезна різниця в контенті, і вони заслуговують на зберігання власної команди і бренду. Ми дуже поважаємо White Wolf, і бачимо безліч можливостей по реалізації наших спільних ідей.

Що ж, ми не проти, тим паче останнім часом Paradox Interactive проявила себе виключно з хорошої сторони, допомігши випустити такі чудові проекти як Cities: Skylines (очікуйте огляд доповнення After Dark) і Pillars of Eternity.

Читайте також

У Crusader Kings III дозволять стати поетом

Crusader Kings III

У Crusader Kings 3 незабаром почнеться зима

Crusader Kings 3

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 не вийде у 2021. Гру віддали іншим розробникам

Нащо потрібна платна підписка на Crusader Kings II?

Crusader Kings III продалася накладом у 1 000 000 примірників

Забирайте Teleglitch: Die More Edition безкоштовно і назавжди

Teleglitch: Die More Edition

Анонсовано “королівську битву” у світі Vampire: The Masquerade

Vampire: The Masquerade

У GOG безкоштовно роздають Europa Universalis II

Europa Universalis II

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: