Paradox звільнили головного сценариста Bloodlines 2

Доволі неочікувано ігротворці з Paradox Interactive та Hardsuit Labs оголосили, що за їх спільним рішенням було змінено склад команди, яка працює над Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2. Було звільнено головного сценариста Браяна Міцоду та творчого директора Каая Клані. Причину звільнення обох розробників не оголосили, їм лише подякували за їхній вклад та побажали усього найкращого.

Браян, який також був сценаристом першої частини Bloodlines, розповів що це рішення було неочікуваним і для нього самого. Адже він віддав цій грі 5 років свого життя і практично жив нею. Браян був відповідальним не лише за сюжет, персонажів та діалоги, а ще й був обличчям проекту, і спілкувався з пресою про нього. Звісно ж, розробник залишився незадоволеним таким ходом подій.

Замість колишніх розробників до команди взяли Олександра Мандрику. Він був дизайнером першої частини Assassin’s Creed, Far Cry та Persia: Two Thrones. Тепер Олександр займе посаду творчого директора та консультанта Bloodlines 2, і буде разом з іншими розробниками доводити гру до релізу.

Нагадуємо, що відносно нещодавно дату виходу Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 знову змістили, і тепер вона має вийти десь у 2021 році.

Читайте також

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2 не вийде у 2021. Гру віддали іншим розробникам

Нащо потрібна платна підписка на Crusader Kings II?

Crusader Kings III продалася накладом у 1 000 000 примірників

Забирайте Teleglitch: Die More Edition безкоштовно і назавжди

Teleglitch: Die More Edition

Над Bloodlines 2 працюватиме сценаристка Mass Effect: Andromeda

Bloodlines 2

У GOG безкоштовно роздають Europa Universalis II

Europa Universalis II

Маскараду не буде! Vampire The Masquerade — Bloodlines 2 перенесли на наступний рік

Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Humble Bundle запустили набір з найкращими іграми Paradox Interactive

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: