Paradox звільнили головного сценариста Bloodlines 2

Доволі неочікувано ігротворці з Paradox Interactive та Hardsuit Labs оголосили, що за їх спільним рішенням було змінено склад команди, яка працює над Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2. Було звільнено головного сценариста Браяна Міцоду та творчого директора Каая Клані. Причину звільнення обох розробників не оголосили, їм лише подякували за їхній вклад та побажали усього найкращого.

Браян, який також був сценаристом першої частини Bloodlines, розповів що це рішення було неочікуваним і для нього самого. Адже він віддав цій грі 5 років свого життя і практично жив нею. Браян був відповідальним не лише за сюжет, персонажів та діалоги, а ще й був обличчям проекту, і спілкувався з пресою про нього. Звісно ж, розробник залишився незадоволеним таким ходом подій.

Замість колишніх розробників до команди взяли Олександра Мандрику. Він був дизайнером першої частини Assassin’s Creed, Far Cry та Persia: Two Thrones. Тепер Олександр займе посаду творчого директора та консультанта Bloodlines 2, і буде разом з іншими розробниками доводити гру до релізу.

Нагадуємо, що відносно нещодавно дату виходу Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 знову змістили, і тепер вона має вийти десь у 2021 році.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Bloodlines 2 ми гратимемо за 400-річного вампіра з паразитом у голові

vampire the masquerade bloodlines 2 character reveal phyre

The Lamplighters League виявилася «великим розчаруванням» для Paradox

The Lamplighters League

Творці Dear Esther тепер підтверджено рятують Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Crusader Kings 3 досі не має фоторежиму, але в лютому це виправлять

Crusader Kings 3

Доповнення Royal Court для Crusader Kings 3 перенесли на 2022 рік

Humble Bundle зібрали багато стратегій від Paradox Interactive у новому наборі

Crusader Kings III прямує на консолі

Crusader Kings 3

Всесвіт World of Darkness отримає екранізацію, і не одну

Vampire: The Masquerade

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: