Паркур, параглайдинг та безкоштовна роздача гри. Techland показали новий ґеймплей Dying Light 2

В останньому випуску серії відео Dying 2 Know, розробники Dying Light 2 показали 15 хвилин ґеймплею своєї гри та анонсували бонуси на честь 30-річчя (Спойлер – це безкоштовна гра!).

На початку відео ми бачимо протагоніста Ейдена Калдвела та його напарницю Лоуейн, котру грає Розаріо Доусон. Квест, який нам продемонстрували цього разу називається «Місце, яке можна назвати домом», у ньому Ейден вивчає новий район міста, що заповнений хмарочосами. Він намагається знайти інформацію про свою зниклу сестру і паралельно допомагає іншим угрупуванням.

Ґеймплейне відео можна умовно поділити на 3 частини. У першій нам показали паркур, який не сильно змінився з першої частини, та параглайдинг — новий спосіб пересування містом без потреби спускатись на дороги або бігати дахами.

У другій частині показали частину квесту по відновленню інфраструктури міста, діалогову систему з можливістю вибору та 2 угрупування: Миротворці — воєнізована організація, яка підпорядкована владі, та Ренегати — місцеві бандити, які приїжджають і зразу ж дають нам зрозуміти, що вони проти налагодження електропостачання у місті. Після того, як герой разом з Миротворцями дає їм відсіч (якщо перед цим він погодиться допомогти їм), гра пропонує обрати під чий контроль віддати цей блокпост: Миротворцям чи Виживанцям. Цей вибір має свої наслідки для сюжету та змінить місто, а гравець отримає бонус типу замінованих машин.

Третя частина показує як Ейден повернувся до локації “риб’яче око”, де після невеликої катсцени на нього нападають Ренегати і нам треба захистити дім від них. Нам ще раз продемонстрували різноманітні способи вбивств бандитів та паркур.

В Techland наголосили, що цей квест знаходиться десь у першій треті сюжетки, а Ейден вже навчився багатьом прийомам. У Dying Light 2, як і у першій частині, буде доступна система розвитку персонажа і гравці зможуть самі обирати свій стиль проходження гри. Також творці зауважили, що знайомство з першою частиною гри непотрібне, тому що з моменту тих подій пройшло 20 років, локація змінилася, а старих персонажів в ній не буде.

30 листопада гра пішла на золото, про що розробники повідомили у своєму твіттері. Реліз очікується 4 лютого 2022 року на PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series та на ПК у Steam або Epic Games Store.

Наприкінці випуску Dying 2 Know, розробники анонсували, що на честь 30-річчя існування Techland, гравці зможуть отримати у GOG копію гри Crime Cities, яка вийшла в 2001 році. Зробити це ви зможете за посиланням.

Автор: Артем Семенюк

Читайте також

Перше сюжетне доповнення Dying Light 2 трішки відклали

Dying Light 2

Власники стандартної Dying Light можуть безкоштовно оновитися до Enhanced Edition

Dying Light

Dying Light 2 придбали уже 5 млн людей

Dying Light 2 Stay Human

У Dying Light 2 встигло зіграти понад 3 млн гравців

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2 зайняла 6 з 10 місць у топі продажів Steam. Як так вийшло?

Dying Light

Це вам не Cyberpunk! Огляд Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2: Stay Human

Стрім Dying Light 2 Stay Human

d2b9c27019245abb 1920xh large

«Баґи страшніші за зомбі»: перші оцінки Dying Light 2

Dying Light

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: