Патч до “Відьмака 3” дозволить крос-сейв між Switch і ПК… Але коли він вийде?

Новий патч до The Witcher 3: Wild Hunt дозволить гравцям синхронізацію прогресу у грі між ПК і Nintendo Switch. Втім, патч поки що доступний лише у Південній Кореї і коли він добереться до інших куточків світу, поки невідомо. Синхронізація відбувається через Steam, підключившись до якого зі Switch можна перенести прогрес sз ПК, чи навпаки на нього. Система не унікальна і вже була обкатана на грі Divinity: Original Sin 2.

Окрім крос-сейву допрацьовано було зовнішній вид гри. Декілька нових візуальних рішень  дозволяють зробити “Відьмака” значно більш чітким на портативній консолі. Зокрема виправлені були зовнішній вигляд води та її блискіт. До того декілька рецензій Switch-версії наголошували як раз на суттєвій різниці у якості графіки, порівняно з ПК і консолями.

Нагадаємо, що продажі The Witcher 3 нині суттєво пішли вгору завдяки екранізації серії романів що її зробили і випустили на Netflix. Саму ж екранзіацію подовжили на другий сезон ще до прем’єри першого (і вже закастили цілий ряд нових акторів), є істотні очікування на третій, а всього у Netflix вже є плани на цілих сім сезонів.

 

 

Читайте також

Apex Legends вийде у Steam на початку листопада

Комікс-шутер XIII не вийде на Nintendo Switch. Принаймні, не цього року

XIII Remake

У версії The Outer Worlds для Nintendo Switch поліпшать графіку

The Outer Worlds

Final Fantasy VIII Remastered вийде на фізичних носіях

Final Fantasy VIII

Нові фото і подробиці зі зйомок другого сезону “Відьмака”

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

The Outer Worlds вийде у Steam наприкінці жовтня

The Outer Worlds

Популярне