Патч до “Відьмака 3” дозволить крос-сейв між Switch і ПК… Але коли він вийде?

Новий патч до The Witcher 3: Wild Hunt дозволить гравцям синхронізацію прогресу у грі між ПК і Nintendo Switch. Втім, патч поки що доступний лише у Південній Кореї і коли він добереться до інших куточків світу, поки невідомо. Синхронізація відбувається через Steam, підключившись до якого зі Switch можна перенести прогрес sз ПК, чи навпаки на нього. Система не унікальна і вже була обкатана на грі Divinity: Original Sin 2.

Окрім крос-сейву допрацьовано було зовнішній вид гри. Декілька нових візуальних рішень  дозволяють зробити “Відьмака” значно більш чітким на портативній консолі. Зокрема виправлені були зовнішній вигляд води та її блискіт. До того декілька рецензій Switch-версії наголошували як раз на суттєвій різниці у якості графіки, порівняно з ПК і консолями.

Нагадаємо, що продажі The Witcher 3 нині суттєво пішли вгору завдяки екранізації серії романів що її зробили і випустили на Netflix. Саму ж екранзіацію подовжили на другий сезон ще до прем’єри першого (і вже закастили цілий ряд нових акторів), є істотні очікування на третій, а всього у Netflix вже є плани на цілих сім сезонів.

 

 

Читайте також

Electronic Arts увірвалася в Steam зі своїми іграми та підпискою

Ретро-шутер Project Warlock вийде на PlayStation у червні

Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human і Heavy Rain вийдуть у Steam в червні

У Steam з’явилась сторінка Beyond: Two Souls

Бажаєте бачити Netflix і Amazon українською? Час цьому посприяти!

За яку гру ви востаннє повертали гроші?

Chex Quest HD — безкоштовний ремастер культової гри вийшов у Steam

The LEGO NINJAGO Movie Video Game зараз цілком безкоштовно роздають на ПК, PlayStation та XBOX