Path of Titans дозволить вам стати динозавром

Австралійська інді-студія Alderon Games зібрав майже 40 тис. австралійських доларів на амбіційний проект, який точно буде до вподоби всім, хто цікавиться палеонтологією або ж просто шанувальникам «Прогулянок з динозаврами» та «Парку Юрського періоду». У MMO «Шлях титанів» гравець матиме змогу відчути себе у шкірі одного з 10 розповсюджених видів динозаврів Юрського періоду (5 хижаків і 5 травоїдів), а обіцяний ігровий всесвіт матиме величезний простір для інтерактиву.

Серед обіцяного: безкоштовні і досить об’ємні модотворчі інструменти (тобто при бажанні можна буде робити ще й власних динозаврів) і навіть (!) україномовна версія (загалом гра професійно перекладається на 27 мов). Долучитися до створення гри можна на грошозбірному сайті Indiegogo, окрім того передзамовлення приймаються у PayPal.

Гра вже профінансована на більшу суму, ніж було потрібно, але якщо до кінця кампанії (це через 25 днів) зібрана сума перевалить за 43 тисячі австралійських доларів, розробники обіцяють додати 11-го динозавра.

Варто зазначити, що гри не буде у Steam — розповсюджуватись вона буде через власний безкоштовний лончер.

Читайте також

ММО за мотивами The Lord of the Rings вийде аж за 2 роки

Lord of the Rings MMO

Neverwinter Sword of Chult добереться до консолей зовсім скоро

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Подробиці прийдешніх доповнень The Division

Коротесенько. ArchAge

Новорічне оновлення Survarium 0.34

Розвиток героїв у Overwatch

Українська студія BestWay анонсувала ММО RTS Soldiers: Arena

Стрім SKIES [ЗАПИС + БОНУС]

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: