People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

У 2020 році People Can Fly почала розробку пригодницького екшену Project Dagger за новою інтелектуальною власністю для Take-Two Interactive. Через 2 роки видавництво відмовилося від подальшого фінансування, але залишила право студії продовжити працювати над грою. Проте планам щодо випуску проєкту не судилося збутися, так як у цьому місяці її остаточно скасували, на чому було втрачено 17-20 млн доларів.

Планувалося, що Project Dagger буде створений у новому всесвіті, матиме кооператив та елементи ігросервісу. Можна припустити, що попри тривалий термін розробки студія мала проблеми з позиціонуванням чи технічним станом гри, через що вирішила остаточно зупинити виробництво.

Наразі у People Can Fly в активній розробці знаходиться щонайменше 5 проєктів: запланований на 2026 рік Project Gemini для Square Enix, PvP шутер Project Maverick для Microsoft, ігросервіси Project Bifrost та Victoria під власним видавництвом, а також загадковий Project Red для Sony, який перебуває на стадії концептів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland